• -50%
NHL 2K8 - Xbox 360
search

NHL 2K8 - Xbox 360

149,00 Kč
74,50 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet

NHL 2K8

(Omlouváme se za strojový překlad)

Série NHL 2K vždy nastavit standard v realistickou simulaci hokeje, as veškerou novou tvář-off systémem, NHL 2K8 přináší nebývalou hloubku k jednomu z nejdůležitějších aspektů. Práce s NHL 2005-2006 MVP a NHL 2K7 kryt sportovec Joe Thornton, vývojový tým získal jedinečnou a cenný vhled do hlavních aspektů a jemností reálných NHL tvář-off. o načasování a strategie a představovat varování, hodí-outs, a tie-up na bázi Tento inovativní přístup čelit-offs poskytuje hráčům detail a realismus, který je bezkonkurenční.

Zachycen s pomocí NHL legendy Igor Larionov, Superstar Moves přidat nový rozměr dovednosti a vzrušení na brejky a přestřelek tím dává uživatelům možnost provádět 12 unikátních pohybuje combo bázi. Tato funkce je skutečný život - ne každý hráč je schopen vykonávat každý pohyb. S úspěchem zavěšení na úroveň dovedností vašeho přehrávače, osvětlení lampu s Superstar Move stává obohacující zkušenost v rovnováze s autenticity.

Fanoušci realistickou hokejovou akci bude nadšen s úrovní kontroly zavedeného Prostick. Pohyb hůl a příkazy jsou vázány přímo na pravou analogovou páčkou, dávat hráčům autentické kontrolu a schopnost puku manipulaci. Stovky nových animací poskytují uživatelům plný rozsah pohybu, což vytváří fantastickou herní zážitek jak na útoku a obrany.

NHL 2K8 také vybaven zcela novou podobu gólmany. Pod vedením hvězdy NHL brankář Marty Turco, zcela nový brankářů obsahuje významná vylepšení logiky a rozhodování. Brankáři budou nyní reálně přijít a výzva, chránit pracovní místa a provádět efektní butterfly chytá. Podpořený nových animací, tato zlepšení provést brankářů v NHL 2K8 dosud nejrealističtější.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5026555246873
3 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.