• -50%
Operation Flashpoint Red River - Xbox 360
search

Operation Flashpoint Red River - Xbox 360

239,02 Kč
119,51 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Operation Flashpoint Red River

(Omlouváme se za strojový překlad)

Mezi Afghánistánem a Čínu, svět je další bod vzplanutí se chystá vybuchnout. Údolích, města a hory Tádžikistánu se stanou krvavým frontlines pro síle lidové osvobozenecké armády, povstaleckých partyzány a námořní pěchoty Spojených států.

Vy a váš Fireteam může doznat změn. Kolik je na vás. Není to voják s nejdražší pistole nebo největším srdcem, který vyhraje na bitevním poli. Je to nejchytřejší. Semper Fi, Marine.

Vlastnosti: Jděte blíž ke zkušenostem z US Marines na kampani s konečným taktické pěchotní střelec stojan spolu s 4 hráče pokles-in drop-out on-line co-op multiplayer v režimu kampaně a samostatných tým ohně zakázky dokonce ponořeno do strhující vyprávění, které se odehrává v průběhu tří aktů v režimu kampaně hrát jako Grenadier, Scout, střelec a automatické tříd střelec, každá s unikátními silných a slabých stránek pro zvýšení replayability. vydělat a utratit XP na zbraně, přílohy a schopností pro každý ze specialistů čety výzvu v bojové podpory, jako je malty, houfnice a JDAMs, zatímco AH-1Z vrtulníky a a-10 letadel pozemního útoku poskytovat leteckou podporu

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5024866345100
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.