• -50%
Colin McRae Dirt 2 - Xbox 360
search

Colin McRae Dirt 2 - Xbox 360

378,07 Kč
189,04 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet

Colin McRae Dirt 2

(Omlouváme se za strojový překlad)

Jak jsme se přestěhovali z poslední generaci konzolí se stávající situací, Colin McRae Rally se stal Colin McRae DiRT. Codemasters viděl příležitost k větvi tuto odnož ze série Colin McRae Rally, když vyšlo najevo, že závodní fanoušci měli širší škálu off-road racing chutná než jen pasáže-sim stylu World Rally Championship staršího série. DiRT doručil vzrušující melanže terénními závodních herních stylů, ale mnozí si myslel, že manipulace ztratil něco.

Colin McRae DiRT 2 řešila tyto problémy, a delvers mix tradiční Rally stylu závodění s výběrem dalších terénních styly. Na rozdíl od klasické jevištní bázi Rally stylu rasy, je tu Trail Blazer, který vás uvidí trhací podél skalních hran a horských tratí v dlouhých rychlostních závodů v Číně, Maroku a Utah, USA. Rally Cross je vzat rovnou před špínou a má dramatický kolo-to-wheel závodní okruh v úzkých kurzy v Londýně, Anglie a Los Angeles. Land Rush přináší celou řadu vozidel spolu napínavé multi-class závody na zkraty plné skoků a drop-off. Raid je extrémní Rally, s obrovskými point-to-point kurzy, poseté kameny, příkopy a stromy.

DiRT 2 má výkonné přizpůsobení vozidla funkce, včetně převodových poměrů, nastavení odpružení a aerodynamiky, ale také načechranější věci jako palubní desky maskoty a nálepka balení. Inovativní Flashback mechanismus, který poskytuje řidičům druhou šanci, aby se zabránilo zhroucení, zvedl přímo z Racedriver: GRID je v ceně. Házet do houfem speciálních režimech, nadvládě, Last Man Standing a Gatecrasher a osm hráč on-line multiplayer s integrovanými sociálních sítí funkcí, které vám umožní vysílat své vítězství a máte jedno z nejkomplexnějších off road závodní, kdy byla vytvořena.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5024866341911
3 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.