• -50%
Brian Lara Cricket 2007 - Xbox 360
search

Brian Lara Cricket 2007 - Xbox 360

83,51 Kč
41,76 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Brian Lara Cricket 2007

(Omlouváme se za strojový překlad)

Brian Lara International Cricket 2007 rozšiřuje používání ochranných známek tekutinu řadě, dynamické herní mechaniky dodat důkladně zábavný a soutěžní hra, která zachycuje veškeré napětí, zručnost a intenzitu world-class mezinárodním kriketu. Díky oficiálního obsahu ICC Cricket World Cup 2007, Brian Lara International Cricket 2007 rysy s licencí hráčů, včetně světového kriketu hvězd Andrew Flintoff, Ricky Ponting, Mahendra Dhoni, Muttiah Muralitharan a samozřejmě, Brian sám Lara.

Kromě hráčů, hra vede s soustředěném režimu ICC Cricket World Cup 2007 uvádět všechny oficiální týmy, stadióny, výstroje a vybavení turnaje. Další režimy zahrnují plně licencovanou Trophy soutěž ICC mistrů a exhibiční zápasy, včetně jeden den her, Test zápasy a vzrušující 20-over run slavnosti. Chcete-li získat konkurenční doopravdy, Brian Lara International Cricket 2007 nabízí on-line konkurenční hru na PC (LAN a on-line) a Xbox Live.

Brian Lara International Cricket 2007 dodává větší hloubku do série "úplná odpalování, bowling a chytání zkušeností při současném zachování jeho ochrannou známku přístupnou hratelnost. Uznávaný odpalování hra považuje zavedení jemných hran, sweepshots a schopnost používat své nohy k tanci dolů branku a rozbít míč přes hranici na šest.

Bowling vidí hodně-zlepšil sadu typů dodávek, a to díky změnám ve způsobu, jakým míč výkyvy ve vzduchu a reaguje opustit hřiště, představí Shane Warne je obrovskou variabilitu dodávek předení a Steve Harmison své syrové tempo a dokonce zvrátit švih jako míčové se kazí , V Fielding, je tu nový reflex testování systému úlovek skluzu a hráči mohou být nyní vyčerpat na obou koncích a musí být poražen výstražných integrovaných chovatelé.

Nápadným postup se o fotorealistické vizualizace: se stovkami skutečných podobizny hráčů modelované ve vysokém detailu, kompletní s animovanými výrazy obličeje zachytit intenzitu a emoce mezinárodním kriketu. Stadiony, včetně všech osmi oficiálních Světového poháru místech, také byly vytvořeny s novou úroveň texturou detailu a oni využívají patentované technologie shader pro realistické, jemné a měnících se světelných efektů, jako je například denní doby a počasí.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5024866333473
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.