Just Dance 4 (Kinect) - Xbox 360

Ubisoft

3307215653494

Použité

Není skladem


557 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Just Dance 4 (Kinect) Xbox 360 bazar

Popis

Just Dance 4 (Kinect)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Světovým # 1 taneční hra, značka je zpět s Just Dance 4! Nejnovější vydání rekordní série trvá stranu na zcela novou úroveň zábavy s více než 40 zcela nových hitů z nejlepších tance a zcela nových funkcí.

Just Dance 4 je vaše vstupenka na nejlepší nové hudby s více než 40 skladeb z různých špičkových umělců, populární žánry a graf zálivka hity jako "dobrý pocit" od Flo Rida a "pohybuje jako Jaggera" od Maroon 5 ft. Christina Aguilera , Tracklist také legendární umělci jako Barry White a B-52 se dostat celou rodinu a pohybu.

Just Dance 4 je ideálním katalyzátorem pro nejlepší účastníky, bez ohledu na to, jaké příležitosti, a to díky inovativními funkcemi, jako zcela nového režimu bitva, modernizované režimu Just pot, a ještě více zábavy, alternativní tance. Vše, co znají a milují o Just Dance nyní ještě lepší s Just Dance 4 -hot nové skladby, zábavné tance a další.

S Just Dance 4, strana nikdy nekončí! Mají vysoké tanec, smích, a vloupání do potu s přáteli a rodinou po celou noc.

Funkce:

Vrchol hitparád: Just Dance 4 má více než 40 zcela nových písní, které sahají od běžných chart-zavírače legendární oblíbených do klasické taneční party stopy! S Nicki Minaj je "Super Bass", "Good Feeling" od Flo Rida, "Přesune Like Jagger" od Maroon 5 ft. Christina Aguilera, "So What" od Pink nebo "Jsi první, poslední, moje všechno "Barry White, všichni jsou jisti, že najít skladbu chtějí k tanci. Chcete více skladeb? Stahování z expandující katalogu nových písní ze skladu ve hře. Just Dance Off! Vyzvěte své přátele v 6 kolech tanečních bitev s zcela nového režimu Battle! Jít hlava k hlavě tanci na unikátní choreografií a hudbou, takže si můžete být korunován taneční bojové šampiona! Přineste vaše posádka: S písní, které jsou vybaveny 4 hráč taneční rutiny, je to váš čas zazářit! Každý hráč může získat své vlastní okamžik slávy s jedinečnými choreografiemi a pohybuje se pro každého člena vaší taneční posádky. Just Sweat It Out: Oblíbený režim jen pot dostane velký upgrade s novými cvičení sezení, individuální programy a skutečné počítadlo kalorií. Zůstat fit a bavit hrát Just Dance! Alternativní Choreografie: Odemknout alternativní choreografie pro své oblíbené skladby, včetně ultra-náročných a exotických rutiny. Taneční Questy: Najít a vyhrát až 6 výzev na jednu skladbu a odemknout další odměny. Tanečník karty: Vytvoření a přizpůsobit svou vlastní tanečník kartu vyzkoušet všechny své úžasné taneční statistiky (např své oblíbené tratě, nejlepší skóre, a výzev). Jen Can not Get Enough: Just Dance 4 má stále oblíbené režimy každého jednotlivce jako Duet Mode a taneční mash-up režim s 45 + mash-up choreografie, a další!

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta