Just Dance 4 (Kinect) - Xbox 360

Ubisoft

3307215653494

3307215653494

Použité

Není skladem


680 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Just Dance 4 (Kinect) Xbox 360 bazar

Popis

Just Dance 4 (Kinect)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Světovým # 1 taneční hra, značka je zpět s Just Dance 4! Nejnovější vydání rekordní série trvá stranu na zcela novou úroveň zábavy s více než 40 zcela nových hitů z nejlepších tance a zcela nových funkcí.

Just Dance 4 je vaše vstupenka na nejlepší nové hudby s více než 40 skladeb z různých špičkových umělců, populární žánry a graf zálivka hity jako "dobrý pocit" od Flo Rida a "pohybuje jako Jaggera" od Maroon 5 ft. Christina Aguilera , Tracklist také legendární umělci jako Barry White a B-52 se dostat celou rodinu a pohybu.

Just Dance 4 je ideálním katalyzátorem pro nejlepší účastníky, bez ohledu na to, jaké příležitosti, a to díky inovativními funkcemi, jako zcela nového režimu bitva, modernizované režimu Just pot, a ještě více zábavy, alternativní tance. Vše, co znají a milují o Just Dance nyní ještě lepší s Just Dance 4 -hot nové skladby, zábavné tance a další.

S Just Dance 4, strana nikdy nekončí! Mají vysoké tanec, smích, a vloupání do potu s přáteli a rodinou po celou noc.

Funkce:

Vrchol hitparád: Just Dance 4 má více než 40 zcela nových písní, které sahají od běžných chart-zavírače legendární oblíbených do klasické taneční party stopy! S Nicki Minaj je "Super Bass", "Good Feeling" od Flo Rida, "Přesune Like Jagger" od Maroon 5 ft. Christina Aguilera, "So What" od Pink nebo "Jsi první, poslední, moje všechno "Barry White, všichni jsou jisti, že najít skladbu chtějí k tanci. Chcete více skladeb? Stahování z expandující katalogu nových písní ze skladu ve hře. Just Dance Off! Vyzvěte své přátele v 6 kolech tanečních bitev s zcela nového režimu Battle! Jít hlava k hlavě tanci na unikátní choreografií a hudbou, takže si můžete být korunován taneční bojové šampiona! Přineste vaše posádka: S písní, které jsou vybaveny 4 hráč taneční rutiny, je to váš čas zazářit! Každý hráč může získat své vlastní okamžik slávy s jedinečnými choreografiemi a pohybuje se pro každého člena vaší taneční posádky. Just Sweat It Out: Oblíbený režim jen pot dostane velký upgrade s novými cvičení sezení, individuální programy a skutečné počítadlo kalorií. Zůstat fit a bavit hrát Just Dance! Alternativní Choreografie: Odemknout alternativní choreografie pro své oblíbené skladby, včetně ultra-náročných a exotických rutiny. Taneční Questy: Najít a vyhrát až 6 výzev na jednu skladbu a odemknout další odměny. Tanečník karty: Vytvoření a přizpůsobit svou vlastní tanečník kartu vyzkoušet všechny své úžasné taneční statistiky (např své oblíbené tratě, nejlepší skóre, a výzev). Jen Can not Get Enough: Just Dance 4 má stále oblíbené režimy každého jednotlivce jako Duet Mode a taneční mash-up režim s 45 + mash-up choreografie, a další!

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta