Just Dance - Greatest Hits - Xbox 360

Ubisoft

3307215643297

3307215643297

Použité

9 Položek skladem

14 dnů

464 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Just Dance - Greatest Hits - Xbox 360 bazar

Popis

Just Dance - Greatest Hits

(Omlouváme se za strojový překlad)

S více než 30 milionů prodaných kusů na celém světě, Just Dance je skutečným fenoménem popové kultury. Discover Just Dance Greatest Hits, nový titul od # 1 taneční herní značky.

Tento titul pro Xbox 360 Kinect, dá příležitost k Xbox 360 hráčům dohnat to nejlepší z předchozích Just Dance her. Tanec na mimořádné tracklist umocňuje dynamické choreografie a mnoho žánrů včetně rocku, Disko, Electro a R & B.

Just Dance Greatest Hits se skládají z 35 legendárních písní a nedávných hitů vybraných z nejlepších Just Dance, Just Dance 2 Just Dance 2 extra písně a Just Dance 3. tanec na různé hudby z chart-zavírače do klasiků, z umělci jako Rihanna, Katy Perry, Outkast, Boney M a mnoho dalších.

Just Dance Greatest Hits o dávky Xbox 360 Kinect od jednoduché hry je upraven To vše s excelentním detekčního systému. Je snadné hrát, stačí následovat pohyby trenéry "a pokusit se tančit v rytmu hudby.

Funkce:

Vynikající tracklist: 35 skladeb od klasických hitů na dnešní chart-zavírače jako "slávy", "Eye of the Tiger", "ohňostroj", "toxický" a mnoho dalších. Různé hudební žánry jsou zastoupeny ve hře, které jsou posílené těmi nejlepšími umělci a přizpůsobených choreografií. Hrát na svou cestu: Ať už hrajete sami, jako duet, nebo dokonce se 4 přáteli ve stejnou dobu, Just Dance Greatest Hits je navržen tak, aby přinese zábavu pro každou příležitost. Různé herní módy, jako je Simon říká: Jen režim pot, Medley, v režimu offline stačí vytvořit a individuální výběr playlist jsou v Just Dance Greatest Hits. Díky Xbox Live Arcade, budete mít také možnost porovnat své výsledky a úspěchy se svými přáteli a můžete zkusit odemknout 4 UPLAY úspěchy. Hra pro každého: Ne každý může tančit, ale každý může Just Dance. Just Dance Greatest Hits je přístupná pro každého. Prostě pocit, že hudbu, pohyb a pokusit se znovu choreografii s pomocí trenéra. Intuitivní ovládání a vynikající detekce pohyb znamená, že všichni hrát.

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta