• -50%
Just Cause - Xbox 360
search

Just Cause - Xbox 360

239,02 Kč
119,51 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Just Cause

(Omlouváme se za strojový překlad)

V Just Cause, budete mít na roli okázalý Rico Rodriguez - tajný agent CIA se specializací na změnu režimu - jak se snaží svrhnout zkorumpovanou vládu San Esperito. Tento nepoctiví Jižní Ameriky ostrov je podezřelý z hromadění zásob zbraní hromadného ničení a je to vaše práce, aby negovat hrozbu pro světový mír. Mohlo by to být vaše výhoda, že tento tropický ráj se chystá zhroutí jako různé frakce soupeří o moc - to jen potřebuje jemné pošťouchnutí správným směrem.

Just Cause nabízí svobodu řešit svůj úkol však chcete: hrát frakce ostrovní off proti sobě: podněcovat povstání mezi masy: nebo budovat spojenectví s povstaleckými silami a drogovými kartely. Neuvěřitelně detailní herní svět se skládá z 1,225 čtverečních. Míle hor, džungle, pláže, měst a vesnic, které mohou být prozkoumány po zemi, moři a ve vzduchu. A budete mít k dispozici jeden z nejvíce pestré a vzrušující řady vozidel, letadel a plavidel kdy viděl ve videohře.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5021290027114
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.