• -50%
Risen 2: Dark Water - Xbox 360
search

Risen 2: Dark Water - Xbox 360

273,53 Kč
136,77 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Risen 2: Dark Water

Mnoho hrozné let uplynulo od bohové opustili svět a titáni vstal z hranice svých věznic. Zpustošili vše, co jim stojí v cestě s nezastavitelnou silou.

Nicméně, tam je místo na jižním cípu Staré říše, která se stále zdá bezpečné ze spárů Titánů - dále jen "Crystal pevnost" v Caldera. Jedná se o sídlo inkvizice a útočištěm pro lidi. To je opakovaně napaden netvorů moře a zásobovací lodě jsou potopeny cestě. Nikdo neví, jak dlouho stěny udrží: jídlo a zbraně jsou postupně krátí.

Bezejmenný hrdina, zpustošen vývojem na Faranga, nyní utápí svůj žal v rumu v přístavního města Caldera. Jak se situace roste stále více a více dire v důsledku nedostatku potravin, se vydává na misi ukončit moře netvorů jednou provždy.

Funkce:

Zažít naprosto unikátní, tropické nastavení fantazie v otevřeném světě s kompletní střelných zbraní, špinavé triky a zcela novou kouzelnou stylu. Výrazně vylepšená grafika novostavby počasí, voda a světlo / stín účinky. Utvářet svůj vlastní herní zážitek a dokonce i herní svět sám v závislosti na své akce a volby. Každý učiněno rozhodnutí má své následky. Několik unikátních ostrovů, vše pečlivě vypracovaný ručně bez zkopírovat a vložit set kusů.

4020628506933
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.