Marvel's Avengers: Battle For Earth - Xbox 360

Ubisoft

3307215634981

3307215634981

Použité

55 Položek skladem

14 dnů

304 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Marvel's Avengers: Battle For Earth Xbox 360 bazar

Popis

Marvel je Avengers: Battle for Earth

(Omlouváme se za strojový překlad)

Tyto Skrulls přistál a nyní je na vás, abyste ztělesnit své oblíbené Marvel superhrdiny a porazit nepřátele epické během tajné invaze. Popusťte uzdu své vnitřní superhrdina v Marvel Avengers Battle For Zemi!

Konečným super hrdina rváč, Marvel Avengers: Battle For Earth je k dispozici 20 různých postav, včetně Avengers Iron Man, Hulk, Captain America, Thor a, stejně jako ostatní fan oblíbeného super hrdinů a padouchů z Marvel vesmíru. Hráči budou používat pohybové hry ke spuštění výbušných super útoky, rozpoutat zničující speciální pohyby a bojovat se svými přáteli v nejrůznějších herních režimů.

Funkce:

Ztělesňují ikonický MARVEL SUPER hrdinů a padouchů - Vyberte si z 20 klasických Marvel charakterů, každý je vybaven čtyřmi unikátními velmocemi. USE MOTION bojovat jako super hrdina - Trigger super útoky se svými pohyby. ZKUŠENOSTI širokou škálu herních módů - Co-op, kampaň, Pasáž, výzvách, Versus, a turnaje. TUN bonusů Odemykání - Při práci si cestu skrz bitvy, budete odemykat unikátní oblečení a sběratelské karty. BATTLE se zvýšenou protipožární systém - Využití super útoky, rychlost basů, jistič, nebo Frenzy porazit své soupeře. Poutavé komiksu STYLE - inspirovaný kultovní komiksové kresby na základě Secret Invasion děj.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta