Outland/From Dust/Beyond Good & Evil HD - Xbox 360

Ubisoft

3307215625019

3307215625019

Použité

Není skladem


861 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Outland/From Dust/Beyond Good & Evil HD Xbox 360 bazar

Popis

Outland / prachu / Beyond Good & Evil HD

(Omlouváme se za strojový překlad)

Outland

Akční plošinovka s bojovou / interaktivitu systému založeného na polaritě, Outland se zaměřuje na hrdinu, který může přepínat mezi světlými a tmavými formách, schopnost bude potřebovat využít s cílem zničit příšery a vyhnout se útokům. Bude trvat škody z opačných zbarvené kulek, ale bude odolný vůči těm stejnou polaritu. Bude také moci kontrolovat objekty, které odpovídají jeho polaritu pouze. Přepnutím mezi formami, bude schopen řešit plošinových hádanky a rozdrtit nepřátele v této záhadné nové zemi se ocitne v.

prachu

Vytvořil známý francouzský videohry designéra Erica Chahi, tento tajemný hra vypráví o světě, ve strašném nepořádku, jeden, že jen vy můžete nastavit opět vpravo. Velící svět kolem sebe jako dítě v pískovišti, hráči budou pomáhat svým lidem bránit, rozšířit a přenést tak, aby mohli plnit své úkol najít bezpečné místo v zemi zmítané násilnými a katastrofických způsoby přírody.

Gameplay v této inovativní hra je založena na vyspělé technologie, která umožňuje celý svět jednat dynamicky. Půda, voda a vegetace jsou všechny vaše interakce s - porušení jezero otevřený, dig otevřít kráter, nastavte ztratit lávový proud ... vaše síly jsou skvělé, ale jak se rozhodnete používat budou určovat osud tato společnost.

Beyond Good & Evil HD

Jeden z nejoblíbenějších klasiků Ubisoft přichází do HD konzolí v tomto svěží vydání Beyond Good & Evil. Pomocí fotoaparátu odhalit temné tajemství vaší vlády v tomto příběhu-řízený akční adventuře.

Seznamte se s Jade. Ona je bruneta krása se smyslem pro tajemství a fotoaparát jej odkrýt. Když je futuristický planeta rádoby hrdinky ohrožen cizinci, Jade ocitne vrazil do srdce začarovaného spiknutí, které by mohlo natáhnout na samém vrcholu své vlády.

Jade mohou prohlédnout obrovskou, vodní pokryté svět tím, vznášedla nebo vzít do různých ostrovů a komunikovat s obchodníky, nebo řešit úkoly, jak vydělat peníze a posunout překvapivě hluboký a zajímavý příběh, který obklopuje její úkol. Ona může také získat celou řadu předmětů a zbraní, které jsou nedílnou součástí navrhování a spousta zábavy co ohánět. Plná zvratů a dokonce i mluvící člověk-prase, Ubisoft má vytvořený ještě další velké dobrodružné série.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta