• -50%
Pro Evolution Soccer (PES) 2009 - Xbox 360
search

Pro Evolution Soccer (PES) 2009 - Xbox 360

49,00 Kč
24,50 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet

Pro Evolution Soccer (PES) 2009

(Omlouváme se za strojový překlad)

To by chtělo hulvát nejvyšší aby se zase do nosu na podzim příchod dalšího fotbalového utkání od Konami. Stačí říct, že naše kolektivní schnozz směřuje dolů, žasl nad podrobnosti o nových funkcí Pro Evolution Soccer 2009 (PES 2009) herním manuálu, a ty body, na rukávu: radikálně zlepšit on-line zkušenosti s podporou čtyři hráče, realistický fyzika, komplexní režim Edit, zlepšila, ovládací prvky, hratelnost a grafika. Mmmm, Pro Evolution Soccer!

Stejně jako u posledních Pro tituly Evolution Soccer, dostanete vaše standardní výstava, pohár a liga herní módy - ty, ve kterých si vyberete tým, tvorbu a personál - ale Master League je hlavním lákadlem v PES 2009, jak bylo případ v jiných hrách v seriálu. V Master League, musíte zvolit tým a vést jej k úspěchu v ligových a pohárových soutěží přes neomezený počet sezón. Stejně jako přináší zisk prostřednictvím uspět na poli a udržet svou jednotku hráčů na špičkové kondici, budete muset provést vychytralý vpády do přestupovém trhu a pečlivě pěstovat up-and-nadcházející talent převést svůj klub na dominantní silou ve fotbale ,

To je vše v pořádku, pak se. Ale počkej! Je tu něco víc PES 2009, a pokud prokáží, nebýt důvodem pro investice v roce 2008 nabídkami Konami, budeme jíst klobouk naší Jester je (v klubových barvách, samozřejmě). Za prvé, je tu zahrnutí turnaje Ligy mistrů UEFA. Budete vyzváni, aby si vybrat tým z elitní evropské klub fotbalové av turnaj režimu, hrát přes etap skupina ligy, aby to na samotné finále. Autentický je slovo.

Podle našeho názoru je však zcela nový Staňte se režim Legend je opravdovým lákadlem, a důvod, proč byste měli dát pryč, že kopii PES 2008. V tomto režimu můžete vytvořit hráče a jejich cílem je, aby se stal Světový hráč roku, jak si vzít svůj výtvor z jeho profesionální debut v 17 letech, aby jeho odchodu do důchodu na 27 (nebo 35 let, pokud jste nedosáhli dost). Ale dříve, než vše, co budete muset prokázat sebe jako hodného hráč, jako možnost zahrát si budou vzácné. Budete muset tvrdě pracovat na své hře a zapůsobit na inter-Jednotka tréninkových hrách dokonce vyhrát místo na lavičce. Odtud je nutné umístit v dobré výkony, když vyzval k vítězství pravidelného startovní místo v týmu. Dobré výkony povede k nabídkám z jiných klubů, a pokud se vám podaří převést a dát do skvělé výkony jako jednotlivci i jako součást týmu, budete vydělávat všechny pocty, na kterých záleží, plus další lukrativní nabídky a případné mezinárodní hovor -nahoru. Kromě toho, že je režim Legends, kde můžete jít on-line s hráči, které vytvoříte v Staň režimu Legend.

PES 2009 je snadno as funkcemi nabitý jako nevysvětlitelně více populární konkurent od EA, ale Konami fotbalové veteráni mají znalosti. Žádáme vás, abyste si stáhnout demo, pokud jste stále na pochybách. To je ještě lepší než hra PES 2008 - hra, která měla své internetové herní problémy - ale není to jen pro více hráčů úseky, které jsou zlepšené: celá věc se cítí tak akorát, navíc tam jsou všechny ty nové funkce. Byli jsme slouží k říká to každý rok, ale letošní model je opravdu kolena včelí, věřte nám.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

4012927033357
8 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.