• -50%
Dancing Stage Universe (No Mat) - Xbox 360
search

Dancing Stage Universe (No Mat) - Xbox 360

259,02 Kč
129,51 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Dancing Stage Universe (Ne Mat)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Nikdy dříve titul Dancing Stage zamýšlen tak dobře pro začátečníky i zkušený Dancing Stage profesionál. Se zcela novou sekci věnovanou poprvé hráčům, bude každý moci vyzvednout Buts a šrouby od samého začátku. Základní režim začíná s tím, jak hrát, se přesune k lekci režimu, kde máte 22 úkolů stanovených vám pomůže naučit každý pohyb a techniku ??hry před postupující do do zjednodušeného režimu, kde máte k dokončení skladby odemknout další. Jakmile 15 byly předány, jste připraveni na plnou hru.

Samozřejmě, že zkušenosti hráči mohou přeskočit rovnou do natvrdlý kostrbatý, kde několik nových způsobů byly uvedeny na zajištění svých potřeb. K dispozici je nyní kontinuální Megamix Mode, kde písničky přijdou na vás jeden po druhém, jako by se v nočním klubu, takže budete mít kompletní sadu k tanci. K dispozici je také režim Relay, kde hráči mohou vyměňovat s ostatními hráči v místnosti, aby udržel krok s tempem maratonu.

Došlo k vylepšení a úpravy do mnoha stávajících možností, takže fanoušci režimu Workout, Edit Mode, Quest a režim Party se ocitnou se zlepšenou hrou a více zabaví.

Tam bude mnoho Xbox Live lze provádět online soutěží, jakož i možnosti stahovat nové písně a taneční kroky, odesílat obsah, soutěžit head-to-head, Výhled na internet ohodnocení, instant messaging, live chat a další! K dispozici bude také nový Xbox 360 exkluzivní stahovatelné píseň balení.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

4012927032916
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.