• -50%
Pro Evolution Soccer 6 - Xbox 360
search

Pro Evolution Soccer 6 - Xbox 360

39,00 Kč
19,50 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet

Pro Evolution Soccer 6

(Omlouváme se za strojový překlad)

Profesionální série Evolution Soccer je proslulý pro jeho realismus a Pro Evolution Soccer 6 je bohatý na nové herní dodatky. Hráč AI byla masivně aktualizován, s hráči běží inteligentně do vesmíru, když není v držení míče a ukazoval, kde chtějí přihrávky umístěn pokračovat v útoku.

Stejně tak fyzická stránka byl rafinovaný, s hráči snažit se proměnit obránce, protože získat míč, zatímco obránci musí naučit odstávat mírně, aby se zabránilo takové pohyby. Tvůrce série Shingo '' mořský okoun Takatsuka pracoval také zpřesnit střelby systém nové a hráči budou moci pokusit více snap záběrů než v předchozích verzích, přičemž byly přepracovány salvy nebo půlky salvy. Mezi další nové pohyby patří schopnost udržet si kontrolu míče při pohybu ve řešit, zatímco zcela nové finty a dozadu kličkování jsou nyní k dispozici díky kvalitnějším kontrolám driblování, zatímco hlavičky byly změněny dovolit hráčům větší pohyb v cestě jejich stávkující skok a hlavičkuje.

Pro Evolution Soccer 6 má také řadu nových týmů licencovaných pro zařazení, s Mezinárodním seznamem nyní představovat oficiální výstroje pro Argentině, Nizozemsku, Itálii, Španělsku a Švédsku. Podrobnosti o oficiálních klubových týmů a další národní skupiny budou následovat.

Mezi další nové přírůstky patří vyváženější rozhodčích a výběr zajímavých nových herních režimů. Mezinárodní Challenge zahrnuje přední svou domovskou zemi k vítězství přes sérii vstupních a turnajových kolech, zatímco Náhodný režim umožňuje hráči hrát rychlých her v náhodně generovaných nastavení den utkání. Tolik miloval mistr League také vrací, což umožňuje hráči zažít mnoho vzestupy a pády řízení týmu během let soutěžních zápasech. Stárnutí hráči, zranění a tlak z hrací plochy vše dohromady vytváří skutečně pohlcující hru, kde výsledky jsou všechno.

Se svými hladkými pohybů a realistickou akcí, Pro Evolution Soccer 6 je jisté, že klouzat kolem konkurenčních titulů s lehkostí a má impozantní seznam nových pohybů, licencovaných klubů a herních režimů.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

4012927032268
12 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.