• -50%
Metro 2033 &Darksiders - Xbox 360
search

Metro 2033 &Darksiders - Xbox 360

404,11 Kč
202,06 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Metro 2033 a Darksiders

(Omlouváme se za strojový překlad)

Metro 2033

Metro 2033 vezme jiný směr ze všech filmu-to-game tie-inů by ve skutečnosti je kniha-to-game tie-in místo. Nyní byste si mohli myslet, že to není jinak, ale ve skutečnosti je. Jediné vývojáři vizuálních podnětů muset jít, je představivost čtenáře a mysl autora.

Naštěstí, Kiev bázi studio 4A má ruský spisovatel Dmitrij Gluchovskij napomoci tomu, aby Metro 2033 vizuální reality, spolu s talentem developera pro generování některé fantastické grafiky z PC Nastavení.

Dmitrij Gluchovskij je městský příběh se odehrává v postapokalyptické Moskvy, kde hlavním městě je metro vlaková linka se stane jediným bezpečným útočištěm pro lidstvo. S celým světem zničen apokalyptické události, povrch Země se stane neobyvatelná, a ti, kteří se odváží jít ven musí čelit smrtící slunečnímu záření, nedostatek kyslíku a zmutované tvory, které číhají ve tmě.

Prezentován jako první FPS, s nádechem podzemního městského průzkumu, Metro 2033 přidává některé zajímavé prvky do žánru, včetně snížení HUD a spoléhání se na vizuálních podnětů k přežití vrchního šálu. Kulky zdvojnásobit jako oba vaší munice a jako měna na nákup lepší zbraně.

Darksiders

Oklamat silami zla do předčasně přinášet o konci světa, války, první jezdec Apokalypsy, obviněn z porušení posvátného zákon tím, že podněcuje válku mezi nebem a peklem. Zneuctěn a zbaven svých pravomocí, válka se musí vrátit na Zemi, aby hledal pravdu a potrestání odpovědných osob.

Loveni mstivý skupinou andělů, válka musí vzít na silám pekla, kovářské neklidné spojenectví s samotných démonů Loví a cesta přes zpustošených zbytcích Země na jeho cestě k ospravedlnění. Ale odpovědi hledá odhalí hluboké spiknutí, ve kterém válka je jen figurkou ve věčném boji mezi nebem a peklem.

Vlastnosti: Staňte válka: Uvolněte apokalyptické hněv války s ničivými nadpřirozenými schopnostmi: extrémní arzenál andělských, démonických a pozemských zbraní: a používat prakticky cokoli ve svém prostředí jako zbraň Epic Quest: Cesta napříč pustinami a démony zamořené kobkách zdecimována Země, a odhalit skrytá tajemství na pomoc při své snaze o pomstu a vykoupení bojiště Nebe a peklo: zničit všechny, kteří stojí v Vaše cesta-z válkou unavený andělských sil odporných hordy pekla, a postavit ohavný Destroyer, velmi předzvěst Armageddon Vyberte Průběh vaší postavy: Odhalit silné starobylé památky, upgrade své zbraně, odemykat úžasné nové hněvu schopnosti a přizpůsobit svou hru styl jezdec Apokalypsy: Získejte služby zřícenina, válka ohnivé fantomové oře, hořící stopu zkázy přes nepřátele přes zdevastovaných prostředí Graphic Novel Umělecký styl: Joe Madureira je (X-Men, bojiště experty, Ultimates) Epic komiksu inspirovaného výtvarné umění styl a podmanivé originální děj

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

4005209160575
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.