• -50%
Pictionary Ultimate Edition (uDraw) - Xbox 360
search

Pictionary Ultimate Edition (uDraw) - Xbox 360

149,00 Kč
74,50 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet

Pictionary Ultimate Edition (uDraw)

(Omlouváme se za strojový překlad)

V Pictionary: Ultimate Edition budou hráči užívat HD zážitek doplněný módy čtyři vzrušující, gesta intuitivní dotykové obrazovce, a přizpůsobitelné Pictionary Man figurek. Balíčky s novými funkcemi včetně živé herní prostředí a zcela novým 3D Pictionary desce, tato hra nabízí hráčům bezpočet způsobů, jak hrát a nekonečné hodiny zábavy.

Pictionary: Ultimate Edition je inovativní, vzrušující a přizpůsobitelný herní zážitek, který vám umožní hrát svou oblíbenou hru kreslení však chcete, aby vaše pravidla, svou cestu, vaši zábavu.

Funkce:

Pictionary Classic zachová všechna pravidla původní Pictionary deskové, ale koření it up s elegantním 3D desky, přizpůsobitelné figurek, nové záchytné body, a sadu nástrojů pro kreslení. Pictionary Mania dodává zcela nový směr! Picturists čerpat záchytné body v souladu s sedm nových pravidel, včetně Finger Painting, guma Pouze Lights Out a rotace frustrace. Zábava pro celou rodinu je zcela nový režim, který usnadňuje pro rodiny přizpůsobit svou hru, délku, kategorie vodítková a vyhrát podmínky Free Draw nabízí hráčům možnost oprášit své dovednosti kreslení a uložit své výtvory. Mezi vlastnosti patří: stovky kombinací nástrojů, typy devět tažných styl a dává i možnost vytvořit tým transparenty. S novými dotykovými tablety, hráči budou moci čerpat ze svých televizorů jako nikdy předtím. Pictionary: Ultimate Edition je k dispozici více než 3.000 záchytné body, včetně 1500 zcela nová pro dospělé a juniory. Pro větší přehrávání hodnoty, Ultimate Edition dokonce umožňuje hráčům vytvářet své vlastní stopy a hrát je ve hře.

4005209155694
3 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.