Adventures Of Tintin: Secret Of The - Xbox 360

Ubisoft

3307215594209

3307215594209

Použité

Není skladem


289 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Adventures Of Tintin: Secret Of The Xbox 360 bazar

Popis

Tintinova dobrodružství: Tajemství

(Omlouváme se za strojový překlad)

Untitled Document In The Adventures of Tintin: The Secret of Unicorn The Game, hrát jako Tintin, neohrožené reportéra a hrdiny akčním filmu Tintinova dobrodružství režiséra Stevena Spielberga. Vyvinut v úzké spolupráci s filmařského týmu, videohry nabízí autentický ponoření do kouzelné prostředí filmu a znaky.

Hráči zažijí non-stop akce a dobrodružství, protože prozkoumat tajemství života, které jim mohou vést k jednomu z největších potopených pokladů. Ale úkol nebude jednoduché a hráči budou muset spojit své síly s bystrý pes Snowy a nevrlý kapitán Haddock porazit chamtivé sběratelé umění, Kuky se vrací obchodníci se zbraněmi a další podvodníci odhalit pravdu o tajemství Jednorožce loď.

Zažít dobrodružství a exotické prostředí z akčním filmu hrát jako Tintin, Snowy, kapitán Haddock nebo tří dalších odemykatelných postav, z nichž každý má svou vlastní osobnost a dovednosti Cestovat po světě a objevovat více než 20 prostředí z filmu i mimo něj, jako je například Kapitán Haddock loď Karaboudjan, exotické město Bagghar, zámek v Brittany ostrov a víc hrát sólo nebo s přáteli na nekonečné množství zábavy hrát sólo a oživit významné okamžiky z filmu prostřednictvím různých hry, z plošinových, šerm, pilotáž Podělte se o zábavu v 2-player co-op módu: hrát společně se svými přáteli, aby pomohla řešit záhady! Experimentujte s novými schopnostmi svých postav, sbírejte poklady, vydělávat převleky a odemknout nové mapy více než 20 hodin hraní obrovskou škálu herní nabízejí něco pro každého pilota letadlo přes duní bouře, plavat přes podvodní jeskyně, meč-bojovat rytíře 17. století , řešit hádanky na stopě neuvěřitelné poklady a více! Navíc hrají v současností a minulostí, jak zjistíte, různé stopy po předcích Kapitán Haddock to mít větší ponoření s PlayStation Move a Kinect pro Xbox 360 hrát hry dobrodružství s celém těle nebo prostřednictvím intuitivních gest s využitím PlayStation Move nebo Kinect. Hru si můžete vychutnat bez pohybový ovladač Playstation nebo senzoru Kinect Vysoce kvalitní hratelnost a vizuální vyvinuta v úzké spolupráci s filmařského týmu déle než rok a půl, videohry je vybaven vysoce kvalitní grafiku, prostředí charaktery a hratelnost v souladu s inovativními grafikou a produkce filmu je

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta