• -50%
UFC Undisputed 2010 - Xbox 360
search

UFC Undisputed 2010 - Xbox 360

129,00 Kč
64,50 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet

UFC Undisputed 2010

(Omlouváme se za strojový překlad)

Takže ... chceš být bojovník? UFC Undisputed 2010 je jen smíšená bojová umění (MMA), videohry, který přináší akční, intenzitu a prestiž Ultimate Fighting Championship (UFC). Krok do Octagon zažít nejpokročilejší a vedoucí virtuální akci MMA s více než 100 nejlepších UFC bojovníků na světě. Zkušenosti inteligentní a intuitivní bojový, zvýšená bojovník přizpůsobení, robustní kariérní postup, napadat nové herní módy a výbušná on-line nabídky. UFC Undisputed 2010 v sobě nese konečnou podstatu a nadřazenost v UFC bojovníka. Připraveni být jedno?

Vlastnosti: UFC bojovníků a OSOBNOSTI - Navigace jedinečnou seznam více než 100 plodný bojovníků UFC, každý plně vykreslené zprostředkovat fotorealistický vzhled. Prominentní UFC osobnosti, včetně komentářem týmu Joe Rogan a Mike Goldberg, veterán hlas Octagon Bruce Buffer, Octagon Girls, rozhodčí, trenéři a další vratné předvést autentické a nezapomenutelný UFC videoherní zážitek. ROZŠÍŘENÝ COMBAT - Krok do Octagon se zlepšenou boji. Nový Sway systém s plnou horní části těla a hlavy pohybu umožňuje přeskakující útoků, zatímco na zemi, nový systém přináší držení těla silná, boj nekončí údery z každé pozice. Správa řízení Octagon s novými údery, podání, přechody a klecových pozic, stejně jako zkušenosti z přidané realismus se zavedením levák postoj. FIGHTER ÚPRAVA - Užijte přizpůsobitelné volnost s vytvořenými bojovníky tím, že kombinuje přesunutí sestavy z četných MMA disciplín. Vyberte si z řady pohybů ze všech dostupných oborů, včetně nově přidané Sambo, Karate a řecko-římský zápas, aby se stal skutečnou smíšených bojových umění. KARIÉRA MODE - Intuitivní "Hra sleduje vás" Systém sleduje každou akci a používá tyto informace diktovat ve hře komentář, soupeře inteligenci a celkový kariérní postup. Na cestě k dosažení UFC síň slávy, zlepšit zážitek Kariérní režim prostřednictvím on-line relace co-op zápasení s příslušnými boj táborech a tvoří jedinečné osobnosti pro vytvořené bojovníky ke zvýšení jejich respektem lidí, popularitu a sponzorství na základě interakcí při vážení inů a rozhovory. Název a HLAVA OBRANA režimy - Boj přes jeden z pěti oficiálních váhových třídách UFC, aby vydělávat a obhájit mistrovský pás v hlavě režimu. V režimu hlavě obrany, stav bojovník zůstává perzistentní, s milníky výzvy postavené v cestě. TURNAJ MODE - Prozkoumat až 16 hráčů individuálních a týmových turnajů v rámci jednoho systému. Využít UFC bojovníky nebo vytvořené bojovníky a vyberte z pasáž ve stylu s opakovanými stíhací vystoupení nebo zkušenosti simulační hrou s stíhací reprezentace omezeného na jeden vzhled.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

4005209131797
6 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.