Just Dance Kids (Kinect) - Xbox 360

Ubisoft

3307215591437

3307215591437

Použité

87 Položek skladem

14 dnů

365 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Just Dance Kids (Kinect) - Xbox 360 bazar

Popis

Just Dance Kids (Kinect)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Malé děti milují tanec. Některé z choreografií Just Dance nejsou vyrobeny přímo pro ně - oni mohou být příliš komplikované a tanec se pohybuje trochu složitější. Také děti mají své vlastní hudební vkus. Takže teď mají svůj vlastní taneční hru Just Dance Kids!

na jednoduchém herní mechanik, který se snadno zvednout a hrát, a s legračními choreografií ze svých oblíbených hitů na bázi Just Dance Kids nabízí mladší děti svůj vlastní taneční zkušenosti
** Kinect požadováno.

Funkce:

Snadno zvednout a hrát - Slova a pohyby jsou bezpečné a snadno - byly navrženy speciálně s dětmi v mysli. Jednoduché ikony nabídky umožnit jim orientovat hru na rohu své rodiče '- Zvláštní sekce pro rodiče, které jim umožní zvolit playlist, a kontrolovat průběh svých dětí (doba přehrávání oblíbené písně) všech dob popové hity - od nejmladších nejstarší členové rodiny se všichni sejdou na tanečním parketu se bavit! Multiplayerový mód - Až 2 hráči Zábavné herní módy - několik režimů jsou k dispozici pro hodiny zábavy, jako jsou otřesy nebo mrazem (zatřepat Wii třísku nebo mrazem, kdy pokyn během písně získat body navíc)

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta