• -50%
UFC 2009: Undisputed - Xbox 360
search

UFC 2009: Undisputed - Xbox 360

98,02 Kč
49,01 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet

UFC 2009: Undisputed

(Omlouváme se za strojový překlad)

Wrestling je pro wusses! Mohlo fancypants bojové zahrnující vznášející se kolem a střílet ohnivé koule z vašich rukou, je pro wusses! Pro opravdové muže, tam je jeden způsob, jak působit bolest na své bližní - za Fighting Championship Ultimate. To je důvod, proč můžeme pouze předpokládat, THQ přinesl sport do svého herního systému poprvé v UFC Undisputed 2009.

Kariérní mód je chléb a máslo ze. Začnete tím, že vytvoří a pojmenování svou postavu, zvedl výšku a váhu, lití svou tvář a plácat tetování na jakoukoliv část svého bojovníka máte pocit.

Trénink je, samozřejmě, důležitým aspektem je bojovník, a budete pracovat na různých oblastech, jako je síla, kardio a rychlosti, vydělávat si právo jít boj v táborech učit se nové pohyby.

Ano, boj. Vy si nemyslel, že bychom zapomněli, že ne? Bojové obsahuje šest hlavních stylů: box, Brazilian Jiu-Jitsu, judo, kickbox, Muay Thai a starý dobrý zápas. Jak jste si mohla myslet ze seznamu, to není o high-létání kopy a údery planoucí, jedná se o simulovaném boji, který je tak blízko, jak budete pravděpodobně dostat ke skutečné věci ve hře. To nekončí, nicméně. Budete také muset učinit zásadní rozhodnutí, jako je to, co sponzoruje budete podepisovat a které události budete účastnit.

Více než 100 UFC osobnosti jsou přítomny a podílely, včetně 80 bojovníků ze všech pěti váhových třídách. Budete si hrát a pracovat s nimi v Nejen režimu kariéry, ale také v online i offline multiplayeru.

Mohlo by to být čas, aby na bolest ...

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

4005209118088
3 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.