Just Dance 3 (Kinect) - Xbox 360

Ubisoft

3307215591017

3307215591017

Použité

Není skladem


498 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Just Dance 3 (Kinect) Xbox 360 bazar

Popis

Just Dance 3 (Kinect)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Just Dance, na světě # 1 taneční hra značka je zpět a strana je větší než kdykoliv předtím! Nový Just Dance 3 Kinect dává nový twist na již spontánní a pobuřující taneční hry.

Just Dance 3 Kinect kick-začíná večírku s více než 40 skladeb z různých žánrů, populárních umělců a graf zálivka skladeb, jako je Party rockové hymny od LMFAO, California Gurls od Katy Perry představovat Snoop Dogg, and Forget You od Cee Lo Green, abychom jmenovali jen pár.

A vůbec poprvé, Just Dance je nyní k dispozici na Kinect pro Xbox 360 se současnými 4-hráčů pro zážitek ze strany.

Nejenže Just Dance 3 na Kinect patří oblíbené herní módy každého jednotlivce, ale také nabízí několik Kinect exkluzivní funkce, které využívají výhod unikátního senzoru Kinect: stačí vytvořit, Shout Out, on-line sdílení, a další!
** Kinect požadováno.

Funkce:

Simultánní 4 hráči: Vůbec poprvé Kinect, budete moci sundat pohyby s 4 hráče najednou. Jen Vytvořit: Vytvořit právě vám dává do hry tím, že vám hvězda! Dát si taneční boty a zdokonalit své taneční pohyby, protože Kinect exkluzivní jen vytvořit režim vám dává v centru dění. Vrchol hitparád: Více než 40 zcela nových tratí, od grafu polevou hity ke klasickým taneční party stopy! Je tu něco pro všechny chutě, každý najde své drážky. Chcete více skladeb? Stahování z expandující katalogu nových skladeb z Xbox Marketplace. Shout Out !: Dejte vaše sladké taneční pohybuje hlas s Kinect-exkluzivní funkce, která vám a strana pás z vašich oblíbených veršů pro více bodů a kompletní párty zábavy umožňuje. Just Sweat: Just Dance není jen zábava, ale to může být trénink. Vyberte si cvičení playlist zůstat fit, bavit se, a Just Sweat. Hra si cestu: Při nastavení individuální přehrávače obtížnosti, krátká verze výběrem písně a hráč skok ve schopnosti / vyskočit, Just Dance 3 na Kinect můžete přizpůsobit hru tak, jak chcete hrát.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta