• -50%
Darksiders (15) - Xbox 360
search

Darksiders (15) - Xbox 360

98,02 Kč
49,01 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Darksiders (18)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Oklamat silami zla do předčasně přinášet o konci světa, války, první jezdec Apokalypsy, obviněn z porušení posvátného zákon tím, že podněcuje válku mezi nebem a peklem. Zneuctěn a zbaven svých pravomocí, válka se musí vrátit na Zemi, aby hledal pravdu a potrestání odpovědných osob.

Loveni mstivý skupinou andělů, válka musí vzít na silám pekla, kovářské neklidné spojenectví s samotných démonů Loví a cesta přes zpustošených zbytcích Země na jeho cestě k ospravedlnění. Ale odpovědi hledá odhalí hluboké spiknutí, ve kterém válka je jen figurkou ve věčném boji mezi nebem a peklem.

Vlastnosti: Staňte War - Uvolněte apokalyptické hněv války s ničivými nadpřirozenými schopnostmi: extrémní arzenál andělských, démonických a pozemských zbraní: a používat prakticky cokoli ve svém prostředí jako zbraň Epic Quest - cesta napříč pustinami a démony zamořené kobkách zdecimována Země, a odhalit skrytá tajemství na pomoc při své snaze o pomstu a vykoupení bojiště Nebe a peklo - zničit všechny, kteří stojí v Vaše cesta-z válkou unavený andělských sil odporných hordy pekla, a postavit ohavný Destroyer, velmi předzvěst Armageddon Vyberte Průběh vaší postavy - Odhalit silné starobylé památky, upgrade své zbraně, odemykat úžasné nové hněvu schopnosti a přizpůsobit svou hru styl jezdec Apokalypsy - Zisk služby zřícenina, válka ohnivé fantomové oře, hořící stopu zkázy přes nepřátele přes zdevastovaných prostředí Graphic Novel uměleckého stylu - Joe Madureira je (X-Men, bojiště experty, Ultimates) Epic komiksu inspirovaného výtvarné umění styl a podmanivá originální děj.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

4005209114660
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.