• -50%
Alone In The Dark - Xbox 360
search

Alone In The Dark - Xbox 360

189,02 Kč
94,51 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet

Sám ve tmě

(Omlouváme se za strojový překlad)

Nechoďte do parku v noci sám. Najdete zde všechny druhy tam. Lupiči, tuláci, sexuální devianty, a ... možná něco hodně, hodně horší.

Před lo-oooooo-ng čas, první Alone in the Dark hře čerpal hráče do světa, kde byl strach používané jako zbraň, vytvářet napjatou a zlověstný atmosféru. Nyní Atari, s pomocí developerských Eden Games, doufá, že tuto zkušenost zopakovat.

Edward Carnby, protagonista původní, se vrátil. V průběhu jedné noci strašným, musí odhalit temné tajemství, že rubáš manhattanské dlouhé chráněné 1,3 čtverečných mil zeleně, Central Park. Ať se stane cokoliv, ale nedělají chybu, za předpokladu, že to je detektivka. Jak jste se snaží, aby odhalili tajemství, budete bojovat o svůj život proti všelijaké "ošklivé".

Eden Games tvrdě pracoval, aby se vše, co ve hře práci, protože by v reálném životě. Pokud si myslíte, že byste mohl vybrat něco nahoru bash tvora až mazlavý věci vychází z toho, můžete ve hře. Pokud si myslíte, že byste mohli uhasit něco benzínem a zapálil ho v životě, můžete to udělat ve hře. Budete dát tyto aspekty ve hře používat nejen v boji, ale také v logických situacích, kdy jste opustil s jen dostatek nástrojů k dispozici pro svou práci.

Hra se odehrává v obrovském otevřeném světě Central Parku, s ne obrazovce zátěže v nedohlednu. Zlí nasties vás bude pokračovat vytrvale přes park, neomezuje na oblasti, které je zplodily. Naštěstí, najdete vozidel rozházené kolem, které můžete použít, aby se jim vyhnout, nebo, chcete-li použít jako zbraně proti nim.

Je to pravděpodobně příliš pozdě, aby vás varovat před jít do parku v noci sám. Ale víte, pozor na záda ...

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

3546430127971
3 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.