• -50%
Dark Souls II (2) - Xbox 360
search

Dark Souls II (2) - Xbox 360

331,56 Kč
165,78 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Tmavý Duše II (2)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Postavený na základech zřízené Souls série tvůrce a tmavě Souls II inspektora, Hidetaka Miyazaki, s rozvojem helmed FromSoftware ředitel Tomohiro Shibuya, bude Temný Souls II jsou vybaveny nového hrdinu, nový děj a neznámé svět pro hráče přežít v době dodávání nekompromisní výzvu a konečný smysl pro posílení, že hráči hlad po. Epické bitvy s hrůzostrašnými nepřáteli a krvežíznivé bludiště čekají na dobrodruhy, zatímco oni přetínají a podmanit si zdevastovaný svět plný smrti a zoufalství. Hráči budou také objevovat přepracovaný server založený multiplayerový zážitek, který bude klást zřetelnou Tmavé Souls II twist na koncepci hrát a sdílet s ostatními. Pro ty, kteří s dostatečnou houževnatostí a pouhou silou vůle, velké odměny čekají.

Vlastnosti: Připrav se na smrt. , , Opět - "Dare se, aby se zapojily proti intenzivní hraní v obrovském světě poháněné all novým motorem, který skočí grafiku, zvuk a efekty kupředu jako nikdy předtím." Labyrint monster &amp: bossů - "Ponořte se do prostředí mysli-ohýbání naplněné novými zkroucené monster a smrtící bludiště, které by mohly pocházet pouze z představivosti From Software." Smyslová útok - "Široká škála hrozeb se živí lidskými smysly &amp: fobií. - Sluchové halucinace, závratě, strach z velkých výšek a více" Hlubší a tmavší - "Více složité možnosti přizpůsobení poskytovat zbraně a brnění krejčovství na styl hráčů." Evolved multiplayer - "Aktualizovaný multiplayer systém umožňuje zlepšený on-line interakce, aby předložila kooperativní a konkurenční hru." Přesahují smrti - "Temná duše II je vybaven tekutin motion-capture animací, modernizované bojový systém, obrovsky rozšířená sada znaků, hlubší možností přizpůsobení, nové zbraně, brnění schopnosti a vyvážený progrese hráč systému."

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

3391891975063
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.