Prince Of Persia: Forgotten Sands - Xbox 360

Ubisoft

3307212806893

3307212806893

Použité

376 Položek skladem

14 dnů

230 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Prince Of Persia: Forgotten Sands Xbox 360 bazar

Popis

Prince of Persia: Forgotten Sands

(Omlouváme se za strojový překlad)

Označení konzoly debut next-gen o úspěšném seriálu Ubisoft, Prince of Persia - The Forgotten Sands je další kapitola v fan-oblíbená Písky času vesmíru.

Návštěva království bratrovu po jeho dobrodružství v Azad, princ najde královský palác v obležení mocné armády usilující o jeho zničení. Rozhodování o použití prastarou sílu písku v zoufalý pokus zachránit království před totálním zničení, bude princ vydává na epické dobrodružství, v němž se naučí nést plášť skutečného vedení, a že velká moc často přichází s velkou cenu.

Hráči budou objevovat klasické hry znovuobjevil: Písky času trilogie umístil laťku vysoko, pokud jde o vynikající výsledky za třetí osoba akční adventura žánru, proužku, který je asi má být překonán. Z obrovské měřítku multi-nepřátelských soubojů, k oslnivým akrobatickým výkonům plných obratnosti v gigantických prostředích zvýšenou schopností princova ovládat přírodu a čas, bude The Forgotten Sands tlačit fenomenální schopnosti princ, aby neviditelných úrovní.

Se všemi totální válku za branami království, budou princovy schopnosti být napadeno jako nikdy předtím a to v průběhu epických, senzačních momentů, ať už se jedná škálováním hradní věž kolabující za bombardování či potírání nepřátele stovky centimetrů.

The Forgotten Sands nabídne hráčům nezapomenutelné set kusů, které by nikdy nebylo možné bez pokročilých technologií, které nabízí oceněné Anvil motoru.

Ovládat přírodní síly a času, princ bude mít souběžnou moc nad okolním prostředím a nepřáteli. Princ se zjistí, že využití síly sama příroda dokáže být ničivé vůči jeho schopnosti přetáčet čas.

Set mezi Prince of Persia - The Sands of Time a Warrior uvnitř, The Forgotten Sands poskytuje fanouškům novou kapitolu v sáze o princi a příležitost prohloubit znalosti o událostech z této série.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta