• -50%
Tom Clancy's HAWX 2 - Xbox 360
search

Tom Clancy's HAWX 2 - Xbox 360

273,53 Kč
136,77 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Tom Clancy HAWX 2

(Omlouváme se za strojový překlad)

Tom Clancy HAWX 2 vrhá ventilátory do výbušného prostředí, kde se mohou stát elitní vzdušné vojáky pod kontrolou nejvíce technologicky pokročilého letadla na světě. Hra bude apelovat na širokou škálu hráčů, protože hráči budou mít možnost kontrolovat výjimečné pilotů vyškolených používat nejmodernější technologie v úžasné vzdušných bojových misí.

Letecký válka se vyvinula. Takže tě mít. Jako člen ultra-tajné HAWX 2 letky, jste jedním z několika vyvolených. Jedním z opravdu elitu. Budete používat pečlivě pěstovanými reflexy, nejnovější technologie a ultra-sofistikovaný letadla - jejich existenci popřel mnoho vlád - ovládnout oblohu. Budete dělat tak tím, že zvládnutí všechny nuance z nejlepších světových bojových letounů. Budete vklouznout do nepřátelského území bez povšimnutí dodat ochromující ránu a uniknout před tím, než může vyvolat reakci. Budete používat dokonalejší technologii decimovat nepřítele z dálky, pak jej čerpat v blízkosti za šarvátku pulsu-bušení. Budete dělat to vše s profesionalitou, dovedností a dokonalý úmrtnost. Protože jste členem HAWX 2. a jste jeden z nejlepších vojenských pilotů jaké svět kdy poznal.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

3307217922307
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.