• -50%
Just Dance Kids 2014 - Xbox 360
search

Just Dance Kids 2014 - Xbox 360

853,03 Kč
426,52 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Just Dance Kids 2014

(Omlouváme se za strojový překlad)

Just Dance Kids je absolutní špička v kategorii Děti taneční, je zpět! Se zcela novým tracklistu z nejžhavějších písní děti ', představovat originální mistrovské nahrávky z jejich oblíbených umělců, šílených tanců podle skutečných choreografů a exkluzivní dítě-přátelský funkcí, děti všech věkových kategorií si mohou Just Dance spolu se zbytkem rodiny!

Vlastnosti: 30 zcela nové skladby z dětí 'oblíbené popové hvězdy, televizní pořady, filmy a další informace o vůbec poprvé, Just Dance Kids je k dispozici původní hlavní záznamy velkých hitů jako "Hit the Lights" od Selena Gomez, "One věc "One Direction:" Dej svým srdcem a break "od Demi Lovato," Připraven nebo ne "od Bridgit Mendler a" Getting Ready to kroutit "od The Wiggles. Tam jsou také zábavné, nová píseň se vztahuje na re-zaznamenaný děti, včetně říkadel pro nejmenší fanoušků. Zcela nové choreografie a duety pod vedením skutečných děti - zábava a družstevní duety jsou zpět ve Just Dance Kids 2014! Děti se mohou bavit s přáteli prostřednictvím doplňkových choreografie představovat jedinečné ND pro každého hráče. Family Fun a Party Fun: - hrát kooperativně s až 4 hráči v multiplayer módu pro nejvyšší týmové skóre! Rodiče Corner: - Vaše oblíbené nástroje pro rodiče vrátí: Non-stop Shuffle, fitness tracker a vlastní seznamy skladeb.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

3307215736333
2 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.