• -50%
Ghost Recon:Future Soldier/Advanced Warf - Xbox 360
search

Ghost Recon:Future Soldier/Advanced Warf - Xbox 360

288,04 Kč
144,02 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Ghost Recon: Future Soldier Advanced Warf

(Omlouváme se za strojový překlad)

Ghost Recon Future Soldier

Součástí skupiny pro specializované Tactics, zvláštní misi jednotka pod přímým vedením společného Special Operations Command, elitní moderních amerických speciálních sil je známější pod svým bojiště legendy. Jsou to Untraceable vojáci nazývají duchové.

Jen ti nejlepší z nejlepších, vojáci s unikátní kombinací dovedností na a mimo bojišti, někdy nosit prestižní duch insignie. Vybavena nejmodernější bojové techniky, Duchové vystopovat cíle nejvyšší hodnota v oblastech konfliktu nejrizikovějších po celém světě, bojuje ze stínů v každém klimatu nebo terénu.

V blízké budoucnosti, čtyři z těchto elitních vojáků sloužit jako špičku oštěpu ve skrytém válečného běsnění po celém světě. Ale i když Duch Olovo, pepř, 30K a Kozak dosáhnout svých cílů, zjistí hrozba musí čelit, je větší, než si kdy dokázal představit - takovou, která by mohla změnit mezinárodní rovnováhu sil navždy.

Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Je to 2014, a voják budoucnosti vrátí setkat nový a bezprostřední hrozbu podél nedávno dokončené zdi na hranici USA / Mexiko. Duchové jsou mocnější s modernizované Integrated Warfighter System (IWS), ale bude mít jen 72 hodin, jejichž cílem je vyhodnotit hrozbu a zastavit rebely od sahání americké půdě. S okrajem, který je 1,900 mil dlouhý a nepřítele, který nebude hrát podle pravidel, to je práce pro většinu elitní bojové jednotky americké armády. To je práce pro Duchů.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

3307215692394
2 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.