• -50%
  • Vyprodáno
Just Dance Kids (Kinect) - Xbox 360
search

Just Dance Kids (Kinect) - Xbox 360

616,13 Kč
308,07 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Vyprodáno


Just Dance Kids (Kinect)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Malé děti milují tanec. Některé z choreografií Just Dance nejsou vyrobeny přímo pro ně - oni mohou být příliš komplikované a tanec se pohybuje trochu složitější. Také děti mají své vlastní hudební vkus. Takže teď mají svůj vlastní taneční hru Just Dance Kids!

na jednoduchém herní mechanik, který se snadno zvednout a hrát, a s legračními choreografií ze svých oblíbených hitů na bázi Just Dance Kids nabízí mladší děti svůj vlastní taneční zkušenosti
** Kinect požadováno.

Funkce:

Snadno zvednout a hrát - Slova a pohyby jsou bezpečné a snadno - byly navrženy speciálně s dětmi v mysli. Jednoduché ikony nabídky umožnit jim orientovat hru na rohu své rodiče '- Zvláštní sekce pro rodiče, které jim umožní zvolit playlist, a kontrolovat průběh svých dětí (doba přehrávání oblíbené písně) všech dob popové hity - od nejmladších nejstarší členové rodiny se všichni sejdou na tanečním parketu se bavit! Multiplayerový mód - Až 2 hráči Zábavné herní módy - několik režimů jsou k dispozici pro hodiny zábavy, jako jsou otřesy nebo mrazem (zatřepat Wii třísku nebo mrazem, kdy pokyn během písně získat body navíc)

3307215591437
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.