• -50%
Ghost Recon: Future Soldier - Xbox 360
search

Ghost Recon: Future Soldier - Xbox 360

239,02 Kč
119,51 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Ghost Recon: Future Soldier (15)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Součástí skupiny pro specializované Tactics, zvláštní misi jednotka pod přímým vedením společného Special Operations Command, elitní moderních amerických speciálních sil je známější pod svým bojiště legendy. Jsou to Untraceable vojáci nazývají duchové.

Jen ti nejlepší z nejlepších, vojáci s unikátní kombinací dovedností na a mimo bojišti, někdy nosit prestižní duch insignie. Vybavena nejmodernější bojové techniky, Duchové vystopovat cíle nejvyšší hodnota v oblastech konfliktu nejrizikovějších po celém světě, bojuje ze stínů v každém klimatu nebo terénu.

V blízké budoucnosti, čtyři z těchto elitních vojáků sloužit jako špičku oštěpu ve skrytém válečného běsnění po celém světě. Ale i když Duch Olovo, pepř, 30K a Kozak dosáhnout svých cílů, zjistí hrozba musí čelit, je větší, než si kdy dokázal představit - takovou, která by mohla změnit mezinárodní rovnováhu sil navždy.

Funkce:

Elity elit, nemusíte požádat o vstup do duchy. Oni tě najít. V roli seržanta Johna Kozak, nový člen mužstva, bojovat po boku 3 operátoři veterán v charakteru zaměřené 10 hodin děj. Zkušenosti bitva v 8 velkolepých lokalitách, z tepla a prachu z Afriky do polárním kruhem. Se stal hlavním "tichý profesionální" s unikátními stealth zabije a brutální detailní bojových takedowns. Nasazení cutting-edge, autentické vojenské tech, včetně více než 50 zbraní. ATLAS, zbrusu nový Augmented Reality systém umožňuje zobrazení v reálném čase Intel, poskytující živá zpětná vazba na vyvíjející se situaci na bojišti. WAR (Weapon Augmented Reality) je bojiště protějšek ATLAS, což umožňuje Ghosts synchronizovat jejich Cross-Com, aby jakékoliv zbraně, které používají okamžitě. Díky této moci ve svých rukou, mohou provést smrtící výstřely synchronizovat s křížem Target laseru, který identifikuje, kdo je ve vašich spoluhráčům památek. Použijte stealth sundat svého nepřítele s non-smrtící silou a používat údaje přepadení ukrást informace o nepřátelských pozic, takže váš tým rozhodující výhodu. Dát svůj plán do akce s pomocí nových koordinačních nástrojů. Podělte se o své další záměry s ostatními členy týmu beze slova.

3307212811224
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.