• -50%
Naruto - The Broken Bond - Xbox 360
search

Naruto - The Broken Bond - Xbox 360

763,03 Kč
381,52 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Naruto - The Broken Bond

(Omlouváme se za strojový překlad)

Naruto se na oranžové kombinéze, blond vlasy a šílených ninja způsoby, je zpátky. A to je dobrá zpráva pro jeho fanoušky. V tento den a věk, Natuto je docela velký problém v západním světě, stejně jako v Japonsku, ale ti, kteří mají rádi chlapíčkem byli nuceni sedět přes některé docela Průměrná hra tie-inů. S Rise of Ninja, Ubisoft vzepřeli trendu, míchání akčních a dobrodružných prvků s zuřivý porazit 'em up akční že anime série je známý pro. Nyní firma hledá až její hra s delším příběhovém módu a nové funkce, při níž si vyzkoušet.

Příběh sleduje epizody 81-135 anime. Naruto poté, co zachránil vesnici, nyní byla oceněna jako respektovaný ninja a hrdinu. Rozhořčený úspěchem Naruto, jeho nejlepší přítel Sasuke udeří na vlastní nohy a začne šlapat tmavé a nebezpečnou stezku. Záleží jen na Naruto a jeho přátelé zastavit Sasuke a zachránit ho dřív, než bude příliš pozdě.

V návaznosti na důrazu Na pozemku o přátelství, gameplay umožňuje hráčům využít jedinečné schopnosti Naruto kumpány ", jak oni postupují, řešení problémů blondýna ninja nemůže zvládnout sám.

To se odráží online, kde až čtyři hráči mohou jít na to v režimu tag týmu. Broken Bond také přidává v režimu Kontinuální turnaje. Hráči začínají na ulici, boji proti jiným hráčům, dokud získat dostatečný počet bodů k dosažení hodnosti Genin, kdy se dostanou na vstup do turnaje, bojovat, aby se stal Hokage. Jestliže oni dělají to tak daleko, budou muset bojovat zuby nehty lpí na této pozici tak dlouho, jak je to možné.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

3307211609273
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.