• -50%
Ghost Recon 2 Legacy Edition - Xbox 360
search

Ghost Recon 2 Legacy Edition - Xbox 360

39,00 Kč
19,50 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Ghost Recon 2 Legacy Edition

(Omlouváme se za strojový překlad)

V návaznosti na selhání převratu v Mexico City, mexičtí povstalci shromáždili své zbývající síly podél hranice USA a celá Mexika podstoupí totální občanskou válku. Duchové mají méně než 72 hodin zastavit jaderný útok. Je to poprvé, co na americké půdě, že dostanete šanci vést svůj tým elitních speciálních sil - rozkročit se nad hranicí mezi Juarez, Mexiko a El Paso, Texas. Duchové jsou poslední linii obrany a musí udělat, co je třeba chránit zemi. Budete bojovat s nepřáteli v horských terénech, neúrodných pouštích a na domácí půdě v El Paso. Každé prostředí přichází s vlastními výhodách a výzvách, a proto vyžadují novými přístupy.

Nové Cross-Com 2.0 poskytuje více informací než kdy jindy. Můžete vidět, jaké jsou vaše přátelské síly vidět v levém horním displeji a klepnutím na tlačítko expanduje, který do zobrazení na celou obrazovku pro přesnější obraz. To vám dá více komplexní pohled na celé bojiště. Nový Full Command View umožňuje bezprecedentní přesnost při vývoji a vydávání taktické plány na bojišti. Zatímco na bojišti, můžete velet letecké údery s stíhaček, získat mobilní krytí pro obtížných situacích a doplnění výzbroje na bitevním poli pomocí bezpilotních dělostřelecké Mule. Rádoby vojáci nyní mohou léčit svůj tým na bojišti a to včetně velitel družstva Scott Mitchell, se zcela novou třídu Medic vojáka.

Legacy Edition obsahuje kriticky-uznávaný originální hru, stejně jako všechny stahovatelné balíčky dříve k dispozici na Xbox Live. To je 60 multiplayerových map, 62 zbraní, 16 misí kampaně Co-op, a osm herních režimů ve všech.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

3307210415318
2 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.