• -50%
Tom Clancy's EndWar - Xbox 360
search

Tom Clancy's EndWar - Xbox 360

239,02 Kč
119,51 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Toma Clancyho EndWar

(Omlouváme se za strojový překlad)

Je to válka, lidé, ale ne tak, jak ho známe.

Trávíme celý život dělat starosti, když to bylo vlastně bude dít a pak se jednoho slunečného jarního odpoledne Ubisoft šel a jen tak mimochodem oznámil ji Toma Clancyho EndWar! Není opravdu zdá takový velký problém, to třetí světová válka po tom všem!

Kromě názvu "EndWar" naznačuje něco jiného. Získání mezi ní na konci světa jsou tři frakce hrát jako: US Joint Strike Force, Evropská Enforcers a ruské Spetsnaz. Jo, ty otravné Rusové. Rusko dělá návrat ke stavu Big Bad EndWar, jak čtyřnásobně ceny ropy jej povýšit zpět do postavení supervelmoci.

Ubisoft plánuje, aby vám přímo mezi ní taky. Nouzové přistání na vodě názor, tradiční, shora dolů ostatních real-time strategie, EndWar vám zůstane v tlustý to s pohyblivou kamerou třetí osoby. Budete mít na Ground Zero jako stovky jednotek do boje o plně zničitelné bojištích.

Co vlastně dělá EndWar vyniknout, je však jeho hlas řídící systém. Použití intuitivní prostředí, budete moci kontrolovat vaše jednotky, aniž by kdy dotkl řadič.

Házet v trvalém on-line multi-player kampaň s masivně přizpůsobitelných jednotek vybavených nejmodernější technologie a Ubisoft ti dal něco, co stojí za to bojovat.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

3307210413116
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.