• -50%
Far Cry 2 - Xbox 360
search

Far Cry 2 - Xbox 360

239,02 Kč
119,51 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet

Far Cry 2

(Omlouváme se za strojový překlad)

Far Cry 2 má hodně dostát. První Far Cry, vyvinutý společností Crytek, byl kriticky chválen mezi recenzenty a milován hráči po celém světě. Ubisoft Montreal má hodně dostát. Naštěstí to bylo pracovat na jeho francouzské kanadské prsty až na kost dělat jen to.

Vytrhávat z předchozích her v sérii, hráči jsou odvedl pryč do divočiny Afriky. Předpokladem je jednoduchý - je tu obchodník se zbraněmi ven a asi jít pod jménem The Jackal. Hraje místní válčícími stranami proti sobě, protože ... no, je to dobré pro podnikání. Vaším úkolem je, aby ho ven.

Dvě věci vyčnívat o Far Cry 2. Prvním z nich je naprostá velikost. Hráči jsou prezentovány s otevřeným světem, který je masivní velikosti 50 čtverečních kilometrů celkem, to vše zářivý s detaily. Druhým je to, jak velké úsilí, co se týče designu. Věci fungují, jak se jim chtěl pracovat. Se oheň, například. Pokud se blíží osada je třeba zaútočit a vítr je na zádech, nastavení suchou trávu vystoupit poslouží vám dobře, protože plameny bude foukat na svého soupeře a dostat své útok pěkně v plném proudu. Zkuste to s vítr fouká na druhou stranu, nicméně, a zjistíte sami dostat spálený nejméně.

To vše je dodáván s plnou režimu online multiplayer, že sbalí všechny výše uvedené do možnost vyhodit své kamarády "- a cizími lidmi - mozek.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

3307210410887
4 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.