• -50%
Rainbow Six - Vegas - Xbox 360
search

Rainbow Six - Vegas - Xbox 360

39,00 Kč
19,50 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet

Duhová Six - Vegas

(Omlouváme se za strojový překlad)

Toma Clancyho Duha šest razí novou generaci hardwaru debutovat v nejdramatičtější splátky renomované first-person střílečka povolení k dnešnímu dni. Duha dělníci vzít do chaotických ulicích Las Vegas jako stupňující se teroristické obležení v Sin City hrozí vzít světového terorismu do nových nekontrolovatelné výšek. Budoucnost celosvětové bezpečnosti je v sázce, jak si boj na obranu klasické Vegas místa a prostředí, jako je Fremont Street, Strip a kasina.

Zažít Las Vegas jako nikdy předtím prostřednictvím revoluční technologií příští generace, jak si práci s časem, aby jeden ze světově nejznámějších měst z naprosté devastaci.

Vlastnosti: nový vůdce, nový tým: Team duha ústí do nového plemene hrdinů. S novým týmem přichází z přidané odpovědnost. Taktiky hrají významnou roli v úspěchu svého týmu, protože každý člen je vybaven svým vlastním dovednost set. Speciální objednávka Místo: Zažijte novou úroveň policejního založených na realismu as ostatními členy týmu, Michael a Jung, nabídnout real-time taktické návrhy jako mlátit přes zdi nebo hackerství počítače, to vše v závodě s časem, aby lokalizovat srdce teroristické buňky , Pozorovat - Plan - Assault: Použití taktické plánování manévrovat pomocí více cest prostředích Vegas, při využití high-tech zařízení, jako had vačky, aby se strategicky označit teroristické cíle na své spoluhráče před vstupem do místnosti. Real-Time ponoření: Připravte se na novou úroveň ve hře ponoření s real-time mise briefingy, to vše uprostřed nejintenzivnějšího boje kdy hrál. Advanced Gameplay Animace: Motion-zachytil útočné a průzkumné techniky, jako je rychlé lanoví, slaňování, vstup okna, blind-krycí palbu, a další. Všechny zajat zkušeného hollywoodského animace odborník. Next-Generation Artificial Intelligence: technologie příští generace přináší vyšší úroveň umělé inteligence Rainbow Six. Jak se dostanete kolem chrochtání a postoupit blíže ke středu teroristické buňky, setkávají smrtelnější, více kvalifikovaných nepřátele, kteří pracují společně jako skupina čelit každý pohyb uděláte. Přizpůsobitelné Multiplayer Zkušenost: Vytvořte si vlastní multiplayer znak, který se vyvíjí, jak budete hrát online, odemknutí nových zařízení a úspěchy as you go.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

3307210226389
6 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.