• -50%
Splinter Cell: Double Agent (15) - Xbox 360
search

Splinter Cell: Double Agent (15) - Xbox 360

239,02 Kč
119,51 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Splinter Cell: Double Agent (15)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Nejprodávanější Splinter Cell sága trvá na zcela nový směr. Ve velmi očekávané pokračování roku 2005, Splinter Cell Double Agent, hrát jako špion dvojitého agenta za vůbec poprvé. Take na dvojrolích tajný agent a bezohledného teroristu, kde se vaše volby, z nichž zradit a koho chrání skutečně ovlivnit výsledek.

Zažijte neutuchající napětí a gut-kroutící dilemata života jako dvojitý agent. Lhát. Zabít. Sabotovat. Zradit. Všechny chránit nevinné.

Jak daleko půjdeš získat důvěru nepřítele? Jako tajný agent Sam Fisher, musíte infiltrovat bludný teroristickou skupinu a zničit ji zevnitř. Budete muset pečlivě zvážit důsledky svých činů. Zabít příliš mnoho teroristů a budete vyhodit si pozor při krytí. Váhat a miliony lidí zemřou. Udělejte vše pro to k dokončení mise, ale dostat ven živý.

Vlastnosti: Double Agent hratelnost a větvící příběh - hrát na obě strany a rozhodnout mezi protilehlými NSA a teroristé cílů. Můžete si vybrat, kdo je priority pro podporu a kdo je podkopat. Vaše akce ovlivní příběh a hratelnost, což vede k šokujícím způsobem různými koncovkami. Rozšiřitelné zbraně a gadgets - Jak budete postupovat získat přístup k modernizovaných prototypy nových vynálezů a zbraní, jako jsou lepší noční vidění na základě svých možností a skrytých dovedností. Autentické taktiky Double Agent - Použijte realistické taktiky, které vycházejí z výpovědí skutečných tajných agentů, sabotovat plány nepřátelům. Nefoukejte si pozor při krytí - Krást, ničit, zabíjet a vyhýbat úřady. Udělejte vše pro to, aby vaše značka a získat jejich důvěru. Svět mezinárodní špionáže - Jdi od Šanghaje a Cozumel do Ameriky samotné, kde v New Yorku a Los Angeles jsou ohroženy pořadu teroristů ničení. Zcela nový extrémní herní situace - Provádět vaše mise pod vodou uprostřed vířící ledovými krami v oslepující písečné bouře, nebo dokonce pokrytý prachem a kouřem.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

3307210224521
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.