• -50%
Tekken 6 - Xbox 360
search

Tekken 6 - Xbox 360

466,90 Kč
233,45 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Tekken 6

(Omlouváme se za strojový překlad)

TEKKEN nastavuje standard pro bojové s ohromujícím realismem a nekompromisní kvalitou a TEKKEN 6 slibuje pohánět sérii větších výškách s významnými vylepšeními herní a největší postavy seznamu kdy viděl v sérii Tekken.

Vyneseno v živých detailech s vysokým rozlišením, TEKKEN 6 předznamenává nástup nové éry jako nového krále turnaje železné pěsti zahájí činnost, s intenzivním herních režimů nové funkce a prostředí, které zaručují puchýře boj akční, blesk se rozvíjejícím rvačky a kostí -crunching punč-up.

TEKKEN 6 vidí návrat mnoha známých tváří a zároveň zavádí řadu nových postav vedoucích k největším line-up série nikdy neviděl. Každý bojovník je vybaven vlastními smrtících technik, pohybů a útočných kombinací dosud aby TEKKEN 6 nejnáročnějším Král turnaje železné pěsti. Funkce charakter přizpůsobení se bude dále prohlubovat režimy bojová akce a multiplayer herní nechat hráči vzít své bojovníky on-line soutěžit o světovou nadvládu.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

3296580808922
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.