• -50%
Brink - Xbox 360 Bazar
search

Brink - Xbox 360 Bazar

224,81 Kč
112,41 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Pokraj

Brink je pohlcující střelec, který se hodí pro jednoho hráče, co-op, a multiplayer do jednoho kompaktního zkušenosti, což vám umožní rozvíjet svůj charakter pro všechny druhy. Vy rozhodnete roli, kterou chcete převzít ve světě Brink, jak budete bojovat za záchranu sebe i lidstva poslední útočiště pro lidstvo. Brink nabízí přesvědčivou kombinaci dynamických bitevních polích, rozsáhlé možnosti přizpůsobení a inovativní kontrolního systému, který vás udrží vracet víc.

Děj: Brink se odehrává na archy, umělý plovoucí město, které je na pokraji totální občanské války. Původně postavena jako experimentální, soběstačná a 100% "," zelený "," stanoviště, hlášená rychlý vzestup oceánů na Zemi donutila archu, aby se stal domovem nejen původních zakladatelů a jejich potomci, ale i tisíce uprchlíků. S napětí mezi oběma skupinami roste, bezpečnosti a síly odporu jsou uzamčeny ve vyhřívaném bitvě o kontrolu nad archy. Kterou stranu si vybrat?

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).

093155124530
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.