• -50%
Kinectimals - Xbox 360 Bazar
search

Kinectimals - Xbox 360 Bazar

353,65 Kč
176,83 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Kinectimals

Kinect potřebné ke hraní her - nejsou zahrnuty

Kinectimals zve děti, jejich rodiče a milovníky zvířat všech věkových kategorií budovat trvalé přátelství s některými z světů nejvíce exotických tvorů. Stejně jako skutečné domácí zvířata, vaše Kinectimals přiběhnou, když slyší váš hlas, reagovat na příkazy, jako je skok, převrátit a hrát mrtvého, a vrní radostí, když si je poškrábat za ušima.

Spojte se s vaší divoké straně. Vaše cesta začíná, když přijmou a pojmenovat jednu z 20 hravých přátel, včetně lva, geparda a bengálského tygra. Vytvořte vzpomínky, které vydrží po celý život. Od poprvé poznává její jméno, když se dozví, načíst, bude váš mládě vyrůstat jako sidekick, touží objevovat ostrov kolem vás. Bude vždy připraven k poškrábání a břišní potřeme úsměvy a purrs. Zábava nikdy nekončí. K dispozici jsou nové způsoby, jak trénovat triky, jako je načíst, hrají činnosti, jako je švihadlo, a dokonce zvládnout agility kurzy s chmelem, zastaví se a vyvažování činy. Pozvěte přítele s jeho nebo její mazlíček pro některé zábavné soutěže. Discover, sbírat a upravovat. Kinectimals odměňuje ty, kteří jsou zvědaví na ostrově žijí dál. Cestovní široko daleko objevovat poklady a hračky, a najít a odemknout nové prostředí. Si můžete přizpůsobit svého domácího mazlíčka a vyzdobit váš domov, a navíc používat úložiště in-game nakupovat položky živit a starat se o svého nového nejlepšího přítele.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).

0885370221169
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.