• -50%
Star Wars: Force Unleashed 1 Disc - Xbox 360 Bazar
search

Star Wars: Force Unleashed 1 Disc - Xbox 360 Bazar

348,45 Kč
174,23 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Star Wars: Force Unleashed 1 Kotoučové

Už jste někdy chtěli být tajemství Sith učeň, stopovat poslední zbytky řádu Jedi pro Dartha Vadera, jak zdokonalovat své schopnosti s Force?

To je základní předpoklad Star Wars: The Force Unleashed od Lucas Arts, hra, která vám dá větší kontrolu nad síly než jakýkoli jiný hře před ním. Set mezi filmové trilogie a vytvořen ve spolupráci jak s Georgem Lucasem a Industrial Light and Magic, hra vás z jednoho konce galaxie Star Wars ke druhému ve svém pátrání. Budete mít přístup ke čtyřem Force pravomoci - stisk, uchopení, odražení a blesky -, které vám umožní zničit někoho nebo něco, co stojí v cestě.

Star Wars: The Force Unleashed využívá nové a vzrušující technologie, aby vaše hra bude silnější. Fyzikální objekty reagují tak, jak byste jim očekávat: klesá, lámání a vyhodí přirozenou cestou. Kromě toho, lidé a další zvířata reagují na události kolem nich v dynamických, non-skriptované způsoby, které znamenají, že žádné dvě bude hrát přesně stejné. Také budete mít možnost změnit cestu příběhu tím, že rozhodnutí, které provedete v průběhu, vytváření více zakončení, které slibují odhalení překvapivé zvraty v návaznosti Star Wars.

Tajemství učeň bude doprovázet v jeho dobrodružství prostřednictvím droid společník s názvem proxy a imperiální pilot kadet s názvem Juno Eclipse, který piloti si Starship, Rogue stín, a se kterými učeň bude mít zájem lásky v průběhu roku příběhu. Hra The Force Unleashed je jednou z částí multimediálního projektu, který zahrnuje román, grafický román, sadu miniaturních čísel, referenční knihy, řadu sběratelských hraček a expanzi na Star Wars na hrdiny.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).

0023272005641
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.