Lost: Via Domus - Xbox 360

Ubisoft

3307210409393

3307210409393

Použité

Není skladem


240 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Lost: Via Domus Xbox 360 bazar

Popis

Prohra: Via Domus

(Omlouváme se za strojový překlad)

Oceanic Flight 815 ze Sydney, Austrálie je záhadně přinesl dolů z oblohy a pády na nezmapované ostrově kdesi v Tichém oceánu. Přeživší se rychle naučí, že musí spolčit, aby měl nějakou šanci na záchranu, protože ostrov je zrádná a má mnoho tajemství. A když budou brzy zjistíme, co přežili mají tajemství jejich vlastní.

Stejně jako ostatní trosečníky, hlavní postava ve hře má stinnou minulost, která ho přivedla na ostrov, a on musí obnovit sebe s cílem nalézt cestu domů. Na začátku hry, fotoreportér trpí ztrátou paměti a je třeba zjistit, kdo to je přes hratelných flashbacky, komunikovat s ostatními trosečníky, a poznávání ostrova. Mluvit s ostatními trosečníky je životně důležité pro přežití a který vám pomůže zjistit, kdo jste a jak jste se tam dostal. Když se blížíte někoho, budete moci zahájit konverzaci, pokud se objeví příslušné tlačítko. Když zadáte do dialogu s přeživší, budete mít výběr kategorií a předmětů, které mají o čem mluvit. Dávat pozor na to, co mají nabízet a oni by mohli jen bod, který správným směrem. Váš inventář je také důležitá, a je dodáván ve formě batohu na obrazovce. Cenné předměty, jako jsou kokosové ořechy a láhve vody jsou sběratelskou a mohou být dány k dispozici pro obchodní účely. Jste na odlehlém ostrově po tom všem, a cash peníze, je k ničemu vůbec. Určité znaky - zejména Sawyer - jsou v obchodování velmi bystrý, a můžete obvykle pomoct ... za "cenu".

Ztratil nemohl následovat cestu vyšlapanou televizním seriálu: je to příliš spletitý zdaleka, ale hra dělá spravedlivý práci vyvolání dojmu, nejistoty a rýsuje strach, že televizní diváci budou znát. Ať už diváci budou mít k videohře a jeho skutečně pohlcující atmosféra zbývá být viděn. Chcete-li prožít prvních dnů Lost, to vám dává šanci být virtuální přežil, aniž by se písek mezi prsty na nohou, zatímco ještě museli vyřešit hádanky a záhady, že ostrov nabízí.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta