Assassin's Creed - Xbox 360

Ubisoft

3307210244215

3307210244215

Použité

Není skladem


269 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Assassin's Creed Xbox 360 Bazar

Popis

Assassin Creed

(Omlouváme se za strojový překlad)

Společnost, která nám přinesla Prince of Persia a Splinter Cell Chaos Theory se chystá zahájit svou další velkou povolení, a to slibné pěkně šťavnaté věci. Je ještě brzy s pravděpodobným 2007 vydání, ale všichni to bylo slinění nad Ubisoft Assassin Creed od E3 2006 a soudě podle toho, co bylo doposud viděli, špatné boy'll pravděpodobně přípitek 2007.

Hra se točí kolem Altair, vrah (v případě, že jste nefungovalo, že jeden out) v polovině 13. století na Středním východě, který spolu se svými kolegy vrahů, se snaží ukončit křížové výpravy potlačením obou stranách. Akce je rozložena tří středověkých měst, kde Altair musí vylézt, skákat a nakonec zabít jeho cestu přes misí na pozadí Neuvěřitelně animovaných a poskytnuté dávných metropole.

Soudě podle raných pokukuje, krása této hry je opravdu v detailech. Města umožňují naprostou volnost pohybu v režimu GTA, se věnovat zvýšenou pozornost těch nejmenších detailů produkovat některé z nejvíce realistické grafiky kdy viděl. Pohyb a vzhled každého znaku (i když říkáme charakter, máme na mysli "osoba, která se objeví na obrazovce") byl pečlivě modelován napodobit skutečný lidský pohyb s tím, že AI je nutí neustále reagovat na vás realistickým způsobem. Jak budete postupovat přes davy, musíte dávat pozor, aby upozornil na sebe, jako cokoliv nepříjemným může přinést stráže se na vás do srdce. To není říkat, nicméně, že toto je přísně stealth hra. Máte-li chuť své šance na boj si cestu přes četa bodyguardů ke svému cíli, můžete. Jen nebuďte překvapeni, pokud pár dobře mířenými ranami vám přináší dolů.

To vypadá jako na začátku obrovské nové povolení, s šev intrik závitů cestu skrz každou hru. Mějte oči na toto téma. Vážně.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta