Splinter Cell: Double Agent (15) - Xbox 360

Ubisoft

3307210224521

3307210224521

Použité

1 Položka(Skladem v ČR)

239 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Splinter Cell: Double Agent Xbox 360 bazar

Popis

Splinter Cell: Double Agent (15)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Nejprodávanější Splinter Cell sága trvá na zcela nový směr. Ve velmi očekávané pokračování hry roku 2005, Splinter Cell Double Agent, hrát jako špion dvojitého agenta za vůbec poprvé. Take na dvojrolích tajný agent a bezohledného teroristu, kde se vaše volby, z nichž zradit a koho chrání skutečně ovlivnit výsledek hry.

Zažijte neutuchající napětí a gut-kroutící dilemata života jako dvojitý agent. Lhát. Zabít. Sabotovat. Zradit. Všechny chránit nevinné.

Jak daleko půjdeš získat důvěru nepřítele? Jako tajný agent Sam Fisher, musíte infiltrovat bludný teroristickou skupinu a zničit ji zevnitř. Budete muset pečlivě zvážit důsledky svých činů. Zabít příliš mnoho teroristů a budete vyhodit si pozor při krytí. Váhat a miliony lidí zemřou. Udělejte vše pro to k dokončení mise, ale dostat ven živý.

Vlastnosti: Double Agent hratelnost a větvící příběh - hrát na obě strany a rozhodnout mezi protilehlými NSA a teroristé cílů. Můžete si vybrat, kdo je priority pro podporu a kdo je podkopat. Vaše akce ovlivní příběh a hratelnost, což vede k šokujícím způsobem různými koncovkami. Rozšiřitelné zbraně a gadgets - Jak budete postupovat získat přístup k modernizovaných prototypy nových vynálezů a zbraní, jako jsou lepší noční vidění na základě svých možností a skrytých dovedností. Autentické taktiky Double Agent - Použijte realistické taktiky, které vycházejí z výpovědí skutečných tajných agentů, sabotovat plány nepřátelům. Nefoukejte si pozor při krytí - Krást, ničit, zabíjet a vyhýbat úřady. Udělejte vše pro to, aby vaše značka a získat jejich důvěru. Svět mezinárodní špionáže - Jdi od Šanghaje a Cozumel do Ameriky samotné, kde v New Yorku a Los Angeles jsou ohroženy pořadu teroristů ničení. Zcela nový extrémní herní situace - Provádět vaše mise pod vodou uprostřed vířící ledovými krami v oslepující písečné bouře, nebo dokonce pokrytý prachem a kouřem.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta