Dragonball Z: Raging Blast, LE - Xbox 360

Bandai Namco Entertainment

3296580811007

3296580811007

Použité

Není skladem


759 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Dragonball Z: Raging Blast, Limitovaná Edice Xbox 360 bazar

Popis

Dragonball Z: Raging Blast, LE

(Omlouváme se za strojový překlad)

Díky řadě ochranná známka bojový bojový styl, Dragon Ball: Raging Blast přinese celou řadu vylepšených funkcí, včetně herních kompletně zničitelné prostředí a ohromující grafikou HD, které půjčují hlubší vrstvy ponoření do vesmíru Dragon Ball.

Vyvinutý uznávaný herní studio špice, Dragon Ball: Raging Blast porážkám více než 70 znaků, včetně přeměn, z Dragon Ball Z Tome bojovat proti sobě v průběhu klíčových momentů v seriálu Dragon Ball. Dragon Ball Z nadšenci budou moci prožít epické bitvy jako své oblíbené hrdiny a padouchy ze série a také zkušenosti alternativního vesmíru momenty, které byly vypuštěny z původní anime a manga série.

Nové interaktivní a zničitelné prostředí propůjčují zvýšenou vrstvu intenzity do boje jako postavy nyní mohou mít obrovské škody před narazil do hory, budov a úlomky během intenzivních bojů zajišťujících epické Dragon Ball Z podpisové pohyby jsou dodávány věrně s ničivými výsledky. Na vrcholu klasických pohyby podpisu, charaktery také těžit z nového "Super Rising" speciální útok systému, který umožňuje hráčům rychle letět vzhůru skrz masivních bitevních etap, přidání nové vrstvy strategie a taktiky do rvačky.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta