Dead To Rights: Retribution - Xbox 360

Bandai Namco Entertainment

3296580810390

3296580810390

Použité

53 Položek skladem

14 dnů

183 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Dead To Rights: Retribution Xbox 360 bazar

Popis

Dead to Rights: Retribution

(Omlouváme se za strojový překlad)

Set v neo-noir, morálně zkažený a děsivá svět Grant City, Dead to Rights: Retribution strčí hráče do epicentra intenzivně temné, nebezpečné a tragického příběhu jako vice-policista Jack Slate. Spolu s bludný stín sidekick, Jack musí bojovat odhalit temné postavy podsvětí vyvíjení jejich zlé sevření nad rozpadající se metropole.

Představujeme inovativní hybridní bojový systém, Volatile Games sjednotila třetí osoby střelba, z ruky do ruky boj a AI pes, stín, do viscerální, intenzivní a bezproblémové herní zážitek. Zážitek Jackův plný bojový potenciál: používat svůj pistoli odstřelovat nepřítele na dálku, vzít kryt a slepou oheň, vzít lidské štíty, ukrást zbraně nepřátel pomocí speciálních míč nebo se uvolnil své smrtící takedowns.

Celou tu dobu se pohlcující hratelnost a příběh v kombinaci s nádherně představovaly si kulis a scénářů vtáhne hráče do Jackova světa, když se vyšetřuje hrozby, kterým je jednou velké město. Jack se setkat s paletou nelítostnými gangy, z nichž každý má své vlastní bojový styl, a všichni hledají, aby ho a Grant City zničit.

Jackova zvláštní pouto se svým psím společníkem, stín, dělá duo impozantní tým v bojových situacích. Hráči budou mít kontrolu nad oběma Jack a stín na různých místech v průběhu hry ke krytí potenciálních hrozeb z nepřítele.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta