Afro Samurai - Xbox 360

Bandai Namco Entertainment

3296580805662

3296580805662

Použité

54 Položek skladem

14 dnů

202 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Afro Samurai Xbox 360 bazar

Popis

Afro Samurai

(Omlouváme se za strojový překlad)

Afro Samurai je platforma, bojová hra od Namco Bandai, volně založený na manga a anime stejného jména.

Hra je vykreslen v cel-stínované 3D, že to neuvěřitelně efektivní komiks styl dává. Výsledkem je jeden z nejvíce vizuálně ohromující hry kdy viděl, a styl se hodí zejména k ději a předmět hry.

Hra sama o sobě je poměrně jednoduchý volný roaming bojová hra, podobný ve stylu k Prince of Persia a Ninja Gaiden. Vypráví se, že ten, kdo se může stát Number One a don slavnostní čelenka bude poskytnuta pravomoci boha, a bude vládnout světu. Ale jen Number Two mohou napadnout číslo jedna. Z tohoto důvodu, pozice číslo dvě je ve velké konkurenci, a mění ruce často často dříve, než je držitel dostane šanci napadnout číslo jedna.

Afro otec byl číslo jedna, dokud nebyl zabit ozbrojenec s názvem Justice. Afro svědkem to jako dítě. Ve hře Afro Samurai je nyní dospělý a on je také aktuální číslo dvě. Hra sleduje jeho dobrodružství, jak se pokouší najít a napadnout spravedlnost, a stát číslo jedna. Jako Afro postupuje směrem k číslo jedna je udržet hory, Empty Sedm Clan pošle vlnu za vlnou agentů attemtp zabít Afro a vzít jeho číslo dvě čelenku. Hráči dostanou šanci, aby se pokusila porazit spravedlnost, pomocí kombinace sowrdplay, hity, kopy a bloky.

Hra obsahuje hlasy Samuel L. Jackson jako Afro, stejně jako Kelly Hu a (Hellboy), Ron Perlman. Přesto, že název je vizuálně ohromující, je nesmírně náročný na kalužích krve, a nabízí zobrazení nahoty které dělají to dobře zaslouží jeho osvědčení BBFC 18.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta