Soul Calibur IV (4) - Xbox 360

Bandai Namco Entertainment

3296580805204

3296580805204

Použité

354 Položek skladem

14 dnů

211 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Soul Calibur 4 (4) Xbox 360 bazar

Popis

Duše Calibur IV (4)

(Omlouváme se za strojový překlad)

V Soulcalibur IV (sc4) epické boje mezi ducha meče, Duše Calibur a prokletého meče, Duše Edge, pokračuje odhalení o tomto probíhajícím příběhu jako bojovníci z celé galaxii usilovat o mocné zbraně pro své vlastní cíle a čelit konečný úsudek. Katapultuje povolení do příští generace (jistě současná generace teď !?) SC4 ohýbá jeho grafické svaly přinést nový pohled na postavy, zbraně a prostředí podobně.

S oslňující s vysokým rozlišením grafiky na pořadu (pokud budete mít potřebné zařízení, na kterém se dívat) SC4 nabízí zcela nový bojový systém, který může dobře překvapí několik bojová hra veterinářů. Díky rozšířený režim úprav, hra umožňuje hráčům přizpůsobit znak do určité míry, vypadat a fungovat tak, jak si to přejí. Také poprvé v této sérii, přizpůsobené hasiči a originální charaktery mohou být přijata on-line napadat jiné pro čísla jeden bod v této tolik obdivoval sérii.

A pokud si nemůžete být obtěžován s přizpůsobením charakter své vlastní, a ty starší prostě nelíbí o nic víc, Jedi mistr Yoda je k dispozici jako hodnocení charakteru ve verzi Xbox 360. Ano, Soulcalibur / Star Wars rozhraní - bez ohledu na další?

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta