Dragonball Z: Burst Limit - Xbox 360

Bandai Namco Entertainment

3296580804801

3296580804801

Použité

77 Položek skladem

14 dnů

304 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Dragonball Z: Burst Limit Xbox 360 bazar

Popis

Dragonball Z: burst Limit

(Omlouváme se za strojový překlad)

Dragon Ball Z hry jsou zdaleka nic nového. Vypadá to, že měsíc mimochodem, ve kterém je jedna není uvolněna, je vzácnost. Co je nové, je však mega populární série se objeví na příští generaci konzolí. Namco Bandai oprávněně cítí, že u příležitosti si zaslouží něco generální opravě.

Pokud nejste obeznámeni s řadou Dragon Ball Z, je to v podstatě o Super-poháněl charaktery battering ER, těsto ze sebe ve světové rozbití bojů, které jsou často bojovaly na super rychlost. V případě, že nedostane prsty záškuby, nevíme, co bude.

Pracovní plán z hratelných postav byl zmenšen ze tří postav na skromnější pár desítek nebo tak, ale to učinil prostor pro větší důraz na základních dějů z DBZ, které hrají ven přes sérii kapitol, které lze řešit na hráčův volný čas.

Stejně jako u předchozí Dragon Ball Z beat-em-up, hra byla navržena tak, aby nováčci nebudou ocitnou z jejich hloubky, ale to neznamená, že to nebude odměňovat ty více zběhlý v mechanice seriálu ' , Jak jste si moc nahoru a dělat věci, jako "jít Super Saiyan 'budete potřebovat více složitý znalosti o tom, jak hra funguje. Když jste Super Saiyan, například, dostanete mnohem silnější základní útoky, ale také najdete sami mnohem zranitelnější, což umožňuje svého soupeře snadnější výstřel.

Nová generace konzolí znamená nová generace Dragon Ball Z. To je ideální skákání na místě.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta