Dishonored - GOTY (18) *2 Disc* - Xbox 360

Bethesda Softworks

093155149663

093155149663

Použité

59 Položek skladem

14 dnů

225 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Dishonored GOTY Xbox 360 bazar

Popis

Zneuctěn - GOTY (18) * 2 * Disc

(Omlouváme se za strojový překlad)

Zkušenosti konečný zneuctěn kolekci s Game of the Year Edition. Tento kompletní kompilace obsahuje zneuctěn, vítěz více než 100 Hra roku ocenění, stejně jako celý jeho dodatečného obsahu - Dunwall City studiích nožem Dunwall, The Witches Brigmore a neplatné Walkera Arsenal. Vyvinutý Arkane Studios, EDGE Online 2012 Studio of the Year, Dishonored je pohlcující first-person akční hra, která vás vrhá jako nadpřirozené vraha poháněný pomstu. S flexibilním bojového systému zneuctěn to, kreativně eliminovat své cíle, jak budete kombinovat nadpřirozené schopnosti, zbraně a neobvyklé gadgets k dispozici. Pronásledovat své nepřátele pod rouškou tmy nebo nemilosrdně zaútočit na ně čelem se zbraněmi čerpaných. Výsledek každé mise se odehrává na základě rozhodnutích, která činíte

Vlastnosti: Nůž Dunwall - In The Knife of Dunwall, vzít na sebe roli Daud, legendární vraha, který zabil císařovnu. Poté, co zavraždil císařovnu, a navždy změnit osud Dunwall, se pustíte do pátrání po vykoupení. V Brigmore Čarodějnice - pokračovat v cestě jako legendární vraha, Daud v Brigmore Čarodějky. Tento závěr se Daud příběhu bude vás v rozporu s válčícími frakcemi gangů a nebezpečných Brigmore čarodějnického sabatu. Dunwall City pokusy - v Dunwall City Trials, zkušenosti zneuctěn je flexibilní systém boje, stealth hratelnost a odlišné nastavení v zcela novým způsobem, jak si cestu přes 10 odlišných map, které vybaveny celou řadou výzev. Void Walker Arsenal - S the Void Walker Arsenal Add-on Pack, získat přístup ke čtyřem svazků obsahu dříve k dispozici pouze prostřednictvím předběžné objednávání zneuctěn. Tyto balíčky nabízejí jedinečný charakter bonusy, další kosti kouzlo sloty a další.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta