Evil Within - Xbox 360

Bethesda Softworks

093155148376

093155148376

Použité

358 Položek skladem

14 dnů

290 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Evil Within Xbox 360 bazar

Popis

V rámci zlo

(Omlouváme se za strojový překlad)

Vyvinutý Shinji Mikami - tvůrce klíčový Resident Evil série - a talentovaný tým na Tango Gameworks, The Evil V ztělesňuje význam čistého přežití hrůzy. Zažijte znepokojující skutečnost jako pokusu vymanit z pokřivené machinací, které by mohly existovat pouze v těch strašlivých světů. Obličej se zkroutil tvorové a zkušenosti pravda hrůza, to vše umocňuje špičkové osvětlení a animace, které umožňuje upravené verze motoru id Tech 5.

Zatímco vyšetřuje scénu hrůzné masové vraždě, detektiv Sebastian Castellanos a jeho partneři setkávají záhadnou a mocnou sílu. Poté, co viděl zabití kolegy z kanceláře, Sebastian je přepaden a bezvědomí. Když se probudí, když se ocitne v nepříčetný světě, kde šeredné bytosti putovat mezi mrtvými.

Tváří v tvář nepředstavitelné hrůzy a bojuje o přežití, Sebastian vydává na děsivou cestu, aby odhalili, co je za toto zlé síly.

Vlastnosti: Čisté Survival horor Vrátí - Shinji Mikami, otec přežití hororu je opět režírovat mrazivý novou hru zabalený do strašení vyprávění. Napětí a úzkost zvýšit dramaticky, jak si prohlédnout herní svět mučen. Budete mít omezené zdroje k dispozici jak budete bojovat o svou přežití a zkušenosti hluboké obavy v tomto perfektní kombinaci hrůzy a akce. Brutální Lapače a kroucené zvířata - Face nepředstavitelné hrůzy a kruté pasti, jak budete bojovat o přežití proti drtivé převaze. Otočit zlo proti sobě pomocí stejných ďábelské zařízení proti drtivé smrtelné tvory. Neznámé Hrozby v nejistém světě - záhadné a zlí obavy tkalcovský stav dopředu ve světě, který bortí a kroutí kolem vás. Chodby, stěny, dveře, a celé budovy měnit v reálném čase, chytat hráče v realitě, kde mohou hrozby objevit kdykoliv az jakéhokoliv směru. Nová tvář hrůze - Vysoce řemeslně prostředí, strašlivé úzkosti a složitý příběh tkát dohromady, aby vytvořily dokonalý svět, který přinese hráče do výšky napětí. Porazit nepřekonatelnou hrůzu a zažít maximální vzrušení tím, že objeví zlem uvnitř.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta